[GII:NK] Levele

Mam pytanie jestem nowicjuszem magów ognia na którym muszę być levelu aby wykonać zadanie na maga ognia ??
możesz byc nawet bez poziomu A tak na serio, to dobrze byłoby mieć 8 level i zachować troche PN (na runy i manę)
Dokładnie W przeciwieństwie do G1, w dwójce nie jest określony żaden minimalny poziom wymagany by przystąpić do którejś gildii. Pracuj dla dobra klasztornej wspólnoty (czyt. daj Magom wykorzystywać Cię jako chłopca n posyłki), a gdy w końcu otrzymasz klucz do biblioteki przeczytaj księgę o próbie ognia i udaj się do Pyrokara.

Warto, o czym już wspomniał Strażnik, mieć jednak w zapasie trochę PN, stając się Magiem Ognia wybraniec poznać może arkana sztuk magicznych. "Może", bo na niektóre z nich trzeba składac sobie przez kika poziomów
właśnie ja przez nie uwage zużyłem punkty i byłem juz na 10 leverze i trach dowiaduję się trzeba stworzyć runę muszalem sie zapuszczać w gąszczby zdobyć doświadczenie
Ja bym ci radził nabić troche doświadczenia zanim zostaniesz magiem i będziesz miał zamiar iść do kolonii,a później do Doliny Budowniczych. Ja miałem z 15 lvl wtedy.(grałem magiem ognia)
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

← Gothic
Wczytywanie...