[NWN1] Ukończenie gry z Maksymalnym poziomem?

Pytanko: czy solucja z Waszej strony pozwala na ukończenie gry z poziomem postaci równym 20? Słyszałem, że nawet gdyby wylewać z siebie siódme poty nie można dostać więcej jak 16-17 lvl... jak to jest??
Odpowiedz
ja niewiem bo osiągnołem tylko 16 ale pyałem ię naziny i powiedział że spokojnie można osiągnąć 18 poziom i wyżej
Odpowiedz
Witam,

Osiągnołem 19 lvl i to jest odpowiedĽ na to pytanie (nie wiem jak z 20 ale chyba jest ciężko)
Odpowiedz
żeby nie zakładać nowego tematu, chciałem prosić o pomoc! Jestem w 2 rozdziale, w wiosce Czarnydrzew, w zamku, zdobyłem jakieś tam zeznania Quinta i Karlata chyba, a Beliala Pana Ognia zabiłem (cudem chyba!), gdyż nawt po rzuceniu czaru ochrona przed wybranym charakterem:zły (próbowałem też z dobrym) nie udało się pogadać z Belialem.. teraz, poszedłem do strażnika, i on wzywa oskarżonych. Po tym, ja Karlat, mówi coś w stylu "DĽień dobry, strażniku, dzień dobry, Sędzio" dialog się wyłącza.. nie wiem co robić! Mam jeszcze sejwa przed walką z belialem, co robić?? Pomóżcie pls!
"Yavin sie powiesił No i teraz sam zwojuje ¶wiat hehe :D"
Odpowiedz
nie wiem mówiąc szczerze co się dzieje ale wiem jedno to nie przez to że zabiłeś pana ognia bo ja zabiłem tego lisza a sędzia i tak przywołała na trybunał możesz próbować od sejwu przed zabiciem tego pana O. ale nie wiem czy to coś da a jka by co to może pomóc powtórna reinstalka
Odpowiedz
Problem w tym, ze nawet jak rzuce czar za pomoca rozdzki ktora znalazlem gdzies, czar zwany Ochrona Przed Wybranym Charakterem: Zły, następnie włożę odwłok Ognistego Żuka i postraktuję kadzielnicę czarem plonące dłonie, pojawia się Belial Pan Ognia i jest wrogo nastawiony. aha i nie zabijajcie tego cholernoego Beliala, daje on tylko 420 XP i 23 SZ.. nie opłacało się..
"Yavin sie powiesił No i teraz sam zwojuje ¶wiat hehe :D"
Odpowiedz
opłacało się topo pierwsze ale jak jest ten prces to i tak należy oskaryć tego lisza i go skazać bo w tedy będzie najwiecej expa
Odpowiedz
No dobrze, ale jak to zrobić? Gadam ze Straznikiem, on wzywa tych gości, i jak się ze mną wita Karlat, rozmowa się urywa, nie wiem czemu.. pomóżcie proszę! Jak mam zrobić, żeby wezwać Beliala Pana Ognia, aby by do mnie przyjaĽnie nastawiony?? Albo żeby sąd doszedł do skutku?
"Yavin sie powiesił No i teraz sam zwojuje ¶wiat hehe :D"
Odpowiedz
No wisz ja dla bezpieczeństwa żuciłem 3 razy ochrone przed złem i koleś mnie mógł tylko w dupe pocałiwać
Odpowiedz
dobra ja też rzuciłem ochrone przed złem na kadzielnice, do ktorej potem wrzucam odwłok ognistego żuka.. ale wtedy pojawia się jakaś kula ognia co wali proste w środek sali i żeyce zabiera
"Yavin sie powiesił No i teraz sam zwojuje ¶wiat hehe :D"
Odpowiedz
miałeś na siebie to rzucić nie na kdzice co z ciebie za tłuk ( oczywiście mówie o obronie przed złem
Odpowiedz

Cytat

(...)W Komnacie do Przywoływań jest Rytualna Kadzielnica zanim do niej cokolwiek wrzucisz użyj Różdżki którą przed chwilą znalazłeś: Ochrona przed Złem. Teraz wrzuć do Kadzielnicy odwłok ognistego żuka i użyj na kadzielnicy Płonącej Różdżki Karlata. Pojawi się Belial Pan Ognia. Porozmawiaj z nim i powiedz żeby spisał zeznanie pod przysięgą.(...)


nie jest jasno napisane na co mam rzucic ten czar.. ale dzięki 100x wreszcie nie bede stał w miejscu
"Yavin sie powiesił No i teraz sam zwojuje ¶wiat hehe :D"
Odpowiedz
ja osobiście ukończyłem nwn na 35 poziomie
Hotu na 32
Sou na 40
Odpowiedz

Cytat

ja osobiście ukończyłem nwn na 35 poziomie
Hotu na 32  
Sou na 40


Co do HotU - czemu nie? Co do reszty - włóżmy to między bajeczki.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Taaaaa....racja.

A ja skończyłam NwN na 20 poziomie. Wszystko co popadnie lałam i questy wykonywałam i starczy..........
Odpowiedz

Cytat

j
Hotu na 32  


sory ale w dziale ze nie mogles czegos tam wygrac w 2 rozdziale napisales ze masz 34 poziom.. hmmm :]
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
co do nwn to robiac wszystkie questy nieda sie w nim osiagnac nawet 20 lvl !!!!
sou to juz wogole jakas pomylka to powinien byc darmowy mod a nie dodatek
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ja nwn ukończyłem na 18 albo 19 poziomie
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Ukończenie gry z Maksymalnym poziomem? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...