[GIII] Utwory muzyczne

To znowu ja xD

Witam, mam kolejną prośbę: wie ktoś z was jak nazywa się utwór muzyczny z Bragi? Ja nie mogę, zakochałem się w tej piosence! xD Dziękuję

No i oczywiście jeszcze jedno. Jest również taki genialny track który można spotkać przy walce z "czymś większym" (smok, Demon), takie chórki. Czy to też ktoś może znać?
Odpowiedz
No cóż mi też się podoba muza z Gothic 3 jak walczymy ze smokiem albo przy wodospadzie niedaleko druida Runaka, lecz te utwory są skomponowane specjalnie dla gry Gothic, więc jeżeli chodzi o znalezienie ich w internecie to będzie ciężko.
Odpowiedz
z neta ich nie ściągniesz, są to kompozycje Kaia Rosenkranza specjalnie do gry Gothic 3. W Niemczech jest do kupienia oficjalny soundtrack, można chyba przez neta zamówić. Ale pojawił sie także program eksplorujący ścieżkę dźwiękowa z gry, potem można przerobić na mp3 i wszystko gra to z Bragi nazywa się: Braga explore_day_01.
też to uwielbiam
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.

Jak zwykle było niezwykle.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
Odpowiedz
← Gothic

Utwory muzyczne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...