Napalone nastolatki

Ile razy w ciągu ostatniego roku była/był pani/pan w kinie?

0, wolę torrenty (8 głosów [17.78%])
1, bo mi w szkole kazali iść na 'Kupię łóżko. Senność jest w nas' (2 głosy [4.44%])
2-3 (11 głosów [24.44%])
4-5 (7 głosów [15.56%])
6-7 (6 głosów [13.33%])
8-12 (8 głosów [17.78%])
13-20 (0 głosów [0%])
20-30 (3 głosy [6.67%])
30-50 (0 głosów [0%])
50-80 (0 głosów [0%])
>80 (0 głosów [0%])
Napalone nastolatki




Tytuł tematu to oczywiście tani chwyt, żebyście wbijali tu i mi się przydali na coś

Chodzi o zadanie, które zadał nam nasz nauczyciel matematyki: ankieta. Na dowolny temat. Temat oczywiście jakiś zmulony najbardziej tu pasuje, więc pomyślałem, że może dobrze będzie tak: 'Ile razy w ciągu ostatniego roku była/był pani/pan w kinie?'

Danke szun za zagłosowanie.

Do moderatorów: tytuł możecie zmienić, jeśli bardzo narusza regulamin forum, ale ten ewentualny nowy niech będzie równie fascynujący, np. 'Gaszę płomień palnika acetylenowo-tlenowego powiekami'.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Głos oddany. Potrzebujesz uzasadnienia wyboru, czy tylko sam wynik? W sumie to matematyka, więc pewnie tylko cyferki
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kto twierdzi, że matma to same cyferki, nie chodził na STATYSTYKĘ! Też oddałem głos.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Brakuje jeszcze jednej możliwości w ankiecie:
- Mieszkam w miejscu, które jest pozbawione tego typu miejsc.
Odpowiedz
Uzasadnień nie trzeba, nie chodziłem na statystykę więc cyfry stykną.

To z torrentami to żart, w wersji finalnej tego nie będzie oczywiście

EDIT

Eni, a byłaś w kinie na czymś innym niż film? Nie no w sumie się da... Można sobie popcorn iść kupić na przykład...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz


(Powinna być odpowiedź: Zero. po prostu. Bez tych torrentów)
Odpowiedz
Również zagłosowałem.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Poszło
Tylko było to pytanie na temat ile razy w tym roku byliśmy w kinie, czy na filmie?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Napisano jasno "w kinie" i nie prosi się o żadne wyjaśnienia, cyferki wystarczą ; ).
Głos oddany.
Odpowiedz
Temat ankiety mi się nie podoba, zbyt_zamulony, but done.
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
No nie...a taki dobry tytuł xD.
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za głosy.

Można zamknąć już ten dziwny temat.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Ja z braku funduszy byłem tylko 3 razy.
Odpowiedz
Ja jeszcze nigdy nie byłem w Kinie wolę oglądać filmy na tvfilmy.pl ;p


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
← Karczma

Napalone nastolatki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...