[GII] Jak przejść do Górniczej Doliny

Witam. Zostałem już najemnikiem, dostałem od Lee list pokojowy do Lorda Hagena. Poszedłem do Hagena, porozmawiałem z nim i powiedziałem mu że jak dam mu jakieś dowody na istnienie smoków (czy na coś tam) to mi da Oko Innosa. Ale żeby te dowody znaleźć to musze się udać do Górniczej Doliny. Dobra, ide sobie do tej doliny wycinając po drodze kilka Ścierwojadów i Topielców, jestem już przy bramie i kiedy chce ją otworzyć patrze że zamknięte. Gadam z rycerzami przy bramie i nic, nie moge wejść. Moje pytanie brzmi: Jak wejść do tej Doliny?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Wiem o co chodzi za szybko zakończyłeś rozmowe z lordem hagenem bo on daje ci klucz do bramy przłęczy jest tam takie(chyba) pytanie jak mam się dostać do przełeczy- i on daje ci klucz do bramy na następny raz nie zakańczaj tak szybko rozmowy i gdy dostaniesz klucz droga do przełęczy stoi otworem


Uzywaj opcji Edit to chyba nie jest takie trudne ? - Seraphima
zagadaj do Hagena, powinien dać ci klucz. Następnie udaj się na płaskowyż z farma bengara. Tam jest przejście. Obok niego stają dwaj paladyni. Dalej sobie poradzisz...
Dobra, spoko, już wszedłem i jestem w trzecim rozdziale, teraz będe musiał poszukać tego typa co ukradł Oko. Temat do zamknięcia.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


← Gothic
Wczytywanie...