[GII] Droga Życiowa

Która Droga?

Strażnik->Paladyn (10 głosów [19.23%])
Najemnik->Łowca Smoków (27 głosów [51.92%])
Nowicjusz->Mag Ognia (15 głosów [28.85%])
Niestety pod względem rozwoju postaci, w Gothicu raczej dużego wyboru nie ma. Wojownikiem będziesz bardzo dobry w jakichś mieczach, będziesz miał zbroję paladyna, więc nie możesz powiedzieć, że dobrego wojownika naprawdę trudno uwalić. Po prostu później wszyscy są dobrzy. Magiem też masz oczywiście zaklęcia na końcu najlepsze i szatę arcymaga.
A co do bryły lodu, to nie wiem jak wy, ale ja miałem z nią buga. Gdy ktoś mnie zamroził, np. golem, to po odmrożeniu nie mogłem się ruszyć i musiałem ładować grę ponownie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
ja tez kiedys mialem taka akcje jak Ty
a many mozna miec ponad 500 to raczej nie zabraknie predko w walce
Odpowiedz
No nie wiem... 500 many w ogniu walki kończy się często wrednie szybko

A co do tych dróg... W sumie, wiadomo: mag jak w magii, łowca jak w walce, a paladyn to coś pośredniego z bardzo dobym pancerzem ;p
Odpowiedz
Ja osobiście wybrałem ŁS bo wolę tłuc się na miecze topory itp.
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię paladynów, bo mają czary i świetnie walczą.
W następnej kolejności są Magowie.
A najgorszą dla mnie ścieżką są łowcy smoków.
Odpowiedz
Ja zostanę przy magach moja ulubiona ścieżka od jedynki potem dopiero paladyni a na końcu łowcy smoków.
Odpowiedz
Magowie mają dużo many a siłe,zręczność i życie mogą miksturkami nadrobić.Mag ma najlepsze czary dostaje Aure Inossa tylko szkoda,że mag nie ma jakichś fajnych kosturów
Odpowiedz
Ja zagłosowałem na najemników (ze względu na lee) choć magowie ognia też od nich nie odbiegają
Odpowiedz
Ja głosowąłem na łowców Smoków i Najemników!!!Są tam najciekawsze zadania i wogóle lubię lee.
Odpowiedz
Zawsze jestem łowcą smoków lub magiem ognia ale tym razem postawiłem na najemników.
Odpowiedz
Ja przeważnie gram łowcą smoków..huh





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
Najemnik (Lee, Gorn...) Znajomi mocni wojowie Choć jako Łowca nie za bardzo ale innej drogi nie ma

Łowców lubię za zbroje i przyjaciół dużo ;p

A co do magów to koniec gry mają taki banalny Ostateczna walka 3 czary i po smoków W sumię najbardziej lubię grać Łowcami ale

A wiesz jak fajnie sie sieka orków i innych Świętym Katem W końcu Paladyni to Wojownicy Innosa a Magowie nauczyciele Nauk

Kolejność bez znaczenia Minimalnie lubię Bandę na farmie Onara


Odpowiedz
Mag Ognia
na końcu gry rozwalasz 6 orków jednym czarem (lubie go tez za szaty-są proste bez jakichś tam bajerów)
Odpowiedz
Ja wybrałem maga ognia, gdyż jak dotychczas tylko nim grałem i nie narzekam, ale do tej gry bardziej pasuje najemnik, nawiązuje do G1

Odpowiedz
Mag Ognia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Obecnie Mag ;] Zobaczę czy to prawda że są cholernie potężni na końcu gry ;]


Odpowiedz
O kurde przez przypadek wziołem paladyna.Ale wole Łowców Smoków.
Odpowiedz
Jak dla mnie oczywiście Nowicjusz -> Arcymag... Magiem gra się cudnie, ma fajne czary, zadania w klasztorze też mi się podobały... No i Paladyni to sobie mogą Magowi:)
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Najemnik->Łowca smoków. Najemnicy z powodu G1 i klimatu. A łowcy smoków bo to są kozacy.
Odpowiedz
Uwielbiam grać każdą gildią ale wybrałem magów mimo mojej miłości do magii i miecza jednocześnie. Magowie po prostu mają moim zdaniem największy klimat. Nie jestem osobą wierzącą ale klasztor jest w takim miejscu i jest tam taka atmosfera że ciężko się nie zastanawiać czy Innos nie istnieje w pewnej formie na prawdę.
Odpowiedz
← Gothic

Droga Życiowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...