[GII] Bracia Egil i Ehnim na farmie Akila

Chciałem z ciekawości się dowiedzieć o co chodzi w tym zadaniu??Ja mogę tylko doprowadzic do tego,że jeden z braci zabija drugiego, czy to na tym polega ?? Jak tak to jest smiesznie głupie, moim skromnym zdaniem
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Rzeczywiście głupie... Też tak miałem.... Ale polega chyba też na tym, że od jednego z braci można zdobyć sadło kretoszczura (chyba).


Tonari no Totoro!
Ja tam z nimi gadałem w zależności czyją brałem strone ten wygrywał jak zaatakował swego brata...a na czym zadanie polega nie pamietam.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
w tym zadaniu nie można nic dostać popierwsze:
gdy ja z nimi gadam to dochodzi do tego żę jeden z braci ehim lub egim atakują się i po walce
jak chce z ehimem lub egimem pogadać to mówią mi :Dość już narobiłeś lepiej nie pokazuj się na farmie akila...
Medivh dobrze powiedział. Można od nich zdobyć sadło kretoszczura, ale dopiero w późniejszym rozdziale (nie wiem dokładnie, w którym), więc lepiej zostawić ich w spokoju przez jakiś czas. Lepiej pogadać z nimi w dalszej części gry i gdy sie pozabijają to możemy wziąść łój kretoszczura od któregoś z nich.
ale dostaniemy od tego który leży po walce zabity czy od tego który pżeżył? :twisted:
Hm dobre pytanie. Szczerze mówiąc to zapomniałem od którego. Jednak tak mi się wydaje, że obojętnie, który leży, ale to właśnie on to ma, jednak nie potwierdzam...
Mi coś się szwęda po głowie, że to tylko jeden z braci miał łój... Zrób save'a i napuść ich na siebie. Jak ten co będzie leżał nie będzie miał, to wczytaj i znowu ich napuść. Jak znowu będzie przegrywał ten sam to mu trochę pomóż... :twisted:


Tonari no Totoro!
Zdaje mi się, że to ten gruby daje nam zadanie z łojem kretoszczura, a on żądko kiedy wygrywa gdyż zaraz cała farma akila rzuca się z kłami na biednego grubaska...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Z tego co pamiętam, zadanie z braćmi nie jest w żaden sposób powiązane z zadaniem, w którym zdobyć mamy łój kretoszczura. Jedyne o co w tym queście chodzi to skłócić ze sobą dwóch braci i doprowadzić do ich bójki... Ot, taka ciekawostka, zbyt wiele expa nie warta.

Dobra sprawa rozwiązana więc close - Medivh
← Gothic
Wczytywanie...