[G3:ZB] problem z uruchomieniem gry

Mam wielki problem. Otóż po za instalowaniu gry Gothic 3 : Zmierzch bogów przy próbie włączenia gry staje się ciemny ekran. Ciemność trwa z 3 sekundy, a potem wyskakuje jakaś tabelka. Dokładnie nie pamiętam co było tam napisane ale nie da się po tym nic zrobić [ ani usunąć tej tabelki, ani za akceptować]. Trzeba wyłączyć grę przez alt + control + delete.
Moje parametry komputera to:
typ procesora - Intel Pentium 4 3GHz
Karta graficzna - NVIDIA GeForce 7600 GT (256)
Karta dźwiękowa - ULi/ALi M5461 High Definition Audio Controller
Pamięć fizyczna - 2048 MB DDR2.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje za wasze wszystkie posty.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Gra obsługuję oficjalnie następujące karty graficzne: Seria NVIDIA GeForce 7800.7900.6800.6600, tyle z Geków Na reszcie nie testowali więc mogą być "jazdy". Jak nie masz patcha to go zainstaluj, mi dopiero po nim gra odpaliła.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
za instalowałem i :
nadal nie działa, a do tego zauważyłem że podstawowa wersja gry też przestała działać [ identyczna sprawa co w dodatku]. Nie wiem czy podstawka przestała działać przed czy po zainstalowaniu patcha, ale kilka dni przed za instalowaniem gry Gothic 3 Zmierzch bogów chodziła poprawnie na wysokich detalach. Proszę o dalsze wskazówki co robić plis
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ja miałem to samo odinstalowałem grę zupełnie, potem instal ZB i patch 1.06 i pomogło
Odpowiedz
A ja mam taką konfigurację sprzętową: Procesor Intel Core 2 Quad Q9550 2.8Ghz Karta Graficzna GeForce 9800 GT 4GB RAM Ddr2 i system Windows Vista SP1 i mi działało bez żadnych patchów, poprawek
Odpowiedz
moj problem polega na tym ze wogole nie moge wczytac zapiasu. mam powiedzmy z 30 zapisow i ostatni jeszcze wchodzi, potem robie sobie kolejny ,ktory juz nie dziala. wlacza się tylko raport o bledach systemu. co robić???
Odpowiedz
← Gothic

problem z uruchomieniem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...