Błędy

Problem pojawil sie dopiero wtedy kiedy zainstalowalem XP: musze sie po kilka razy logowac, bo za pierwszym razem po prostu powraca mi do strony logowania. Taki niewszkodliwy problem, ale jest.
Odpowiedz
Błędy? Radośnie zainauguruję mą skromną działalność na nowym, a jakże dziwacznym forum: polsko - angielska wersja językowa, to pierwsze, dalej - coś nie mogę znaleźć własnych załączników znajdujących się dotychczas w postach, nie można dodać grafiki w podpisie, potworne różnice w rozmiarach czcionek (zwłaszcza w informacji: "dodano")... Coś kiepsko :mrgreen: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Brak Quick Re Boli
Boli też szybkość dogrywania, ale może to tylko moje łącze.
Pżerzuciłam się od razu na zielonego skina, bo czerwony dawał po oczach.
Więcej grzechów nie pamiętam
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Użytkownik Nazin dnia Apr 22 2005, 09:05 AM napisał

Szybką odpowiedź zaraz włącze , co do załączników to się ich niestety nie dało przenieść a co do dodano to to już nie moja wina :] ale postaram się to poprawić

[post="22306"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


kurcze cos mi nie pasuje forum odpycha i to dosc znacznie jak tu weszlam to jedyne co zobaczylam to wielki balagan Ale to tylko w pierwszej chwili - da sie przyzwyczaic... Dalej... z pledow bardziej ..takich ... innych :D Nie podobaja mi sie skiny :] no i ta polsko-angielska wersja jezykowa :O moze ja sie czepiam, albo sie nie znam, ale w tej chwili wyglada to dosc biednie a i jeszcze troche glupio mowic ale ... Jak napisac nowy post? :mrgreen: bo ten pisalam przez cytatowanie a tak to tylko widze nowy temat :mrgreen:

coraz gorzej ze mna --.--
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Całe forum jest jednym wielkim błędem. Nazin, PO KIEGO GRZYBA ZMIENIŁEŚ TEN INTERFEJS! On jest zryty i ogółem do bani. Już przyzwyczaiłam i zżyłam się ze społecznością dawnego, dobrego forum, a teraz co?! Jakieś (cenzura) z jakiegoś gównianego klanu, co?! To jest przesada! Ok z tymi klanami to przsadziłam, ale po co nas wiecej? Nie wiem jak ty, ale ja z przyjemnością pisałam na starym forum, a teraz to tylko z przymusu i ze względu żeby pogadać!

Chciałeś błedy? TO JE MASZ!!!
Odpowiedz
Nie ukrywam, że różnica jest rażąca, ale pewnie w końcu się przyzwyczaimy. Bałagan jest raczej złudzeniem, bo dostalismy po prostu dużą dawke nowych tematów z jak mniemam innego forum. Nie urywam, że śmierdzi tam off topiciem gorzej niż nasz temat "O Pogodzie" (pozdrowienia dla załozycieli i przeciwników ). I mam jedną wielka prośbę do "nowych" dla mnie osób na forum. Piszcie wszysko jednym rozmiarrem czcionki i jednym kolorem. Widziałem juz podobne hmm... "podpisy" na innych forach i dla mnie wygląda to makabrycznie. Podsumowując nasuwa sie jedna myśl: Jak wielkie jest coś, przekonasz sie dopiero po jego stracie. Nic dodać nic ująć.

Ps. Gdzie jest cos takiego jak Mój Profil ?

Ps2: Błagam... wszystko tylko nie Łowca Smoków ;(.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Takie coś jak "Najnowszy Temat" na górze... zdaje się że szwankuje i jeszcze jak się bierze na moderatorów, to wszędzie chyba (oprócz adminów) są napisena te same 7 tematów .

Ps. Bedzie coś takiego jak pomógł? Dla mnie to było ok .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Cholera, ale zmiany Jeszcze sie nie mogę odnaleźć, ale wkrótce... Mam pytanko (może trochę banalne, ale... ). Jak umieścić img w sygnaturce (img ma pochodzić z kompa).

ps.Dlaczego bandyta?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Po pierwsze droga Atis(dla nie wtajemniczonych Joanno) to że jestesmy w nowym towarzystwie moze pohamuje ciebie od pisania debilnych postow nie na temat i tworzenia debilnych tematow....
po drugie nowy interfejs moze napocztku wydac sie skompilkowane, ale po mały (dokładniejszym) przyjrzeniu mozna smialo stwierdzic ze jest bardzo poręczyny....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Użytkownik Olo napisał

Po pierwsze droga Atis(dla nie wtajemniczonych Joanno) to że jestesmy w nowym towarzystwie moze pohamuje ciebie od pisania debilnych postow nie na temat i tworzenia debilnych tematow....

Ładnie się przedstawiamy . Niepotrzebne to było Olo.

No ale nie o tym chciałem. Znowu uwaga do Nazina . W PW opcja Wiadomości Wysłane nie działa (znaczy nie pokazuje ich), a przydałoby się jeszcze cos takiego jak Wiadomości nie wysłane (tak jak było na Królestwie).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
W starszych postach nie wyświetlają sie emotikony. Pojawia sie albo białe pole z czerwonym krzyżykiem (tak jak nie może załadować obrazu)...

ps.Czy bandyta to jest jakaś ranga z kolei czy ja dostałem za jakieś przewinienia?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
nazina prosze:( jak moge zmienic tego 'paladyna'?
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
To nie błąd, ale pytanie. Będzie coś takiego, że pokazuje kto tego dnia z zarejestrowanych użytkowników był na forum?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...