[BGII] Wasze postacie i towarzysze podróży

Jedyna gra która ma u mnie zawsze 6-ścio osobowy skład...
1/ Ja, pół-ork barb na dwa toporki
2/ Korgan
3/ Minsc (słaba pipa że nie mogę, ale głupio go wywalać)
4/ Viconia, super romans, super kapłanka. Ogólnie cud, miód i orzeszki.
5/ Jan rozrabiaka jako złodziej i kolega robiący 'wyłomem' miejsce na scenie wojów.
6/ Kheldorn

Tak, wiem, strasznie mele ten team, ale grało się super.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Wiem, że oftop, ale Viconia chyba nie romansuje z półorkiem... ?
Odpowiedz
Racja Viconia nie romansuje z pół-orkami.
Tak samo krasnoludy nie mogą romansować.
Co mi się osobiście nie podoba i mam zainstalowanego moda, że romans można prowadzić nie zależnie od rasy.
Jak mniemam Redhorn Steelaxe również. Na wszystko są sposoby.

Jak bedę grał następnym razem to zagram Mnichem, do ekipy wezmę Cernda, Minsca i Nalię, bo tylko z tymi postaciami jeszcze nie ukończyłem gry.
Odpowiedz
Minsc jest drugim debilem po Anomenie, przy którym trzeba ściszyć głośniki albo poprzestawiać opcję, żeby kompani się nie odzywali.

Jan Jansen - to jest to, hehe.
xui̯-ø
Odpowiedz
Mi zawsze dobrze mi się grało takim składem:
- ja woj-zło lub mag
- Jan
- Sarevok
- Edwin
- Minsc
- Viconia
Jakoś nigdy nie mogłem zmienić Minsca, bo z Korganem zawsze się kłócę, Keldorn atakuje Viconie, a Anomen mnie wkurza.
Odpowiedz
A ja gram sobie teraz taką drużynką
Prawie doszczętnie zła ;]

Ja 1.Naele Naerth-Zwiadowca Drowow/zły (świetna profesja tylko jeden ogromny minus, jak spadnie reputacja ponizej 7 staje sie upadlym Lowca WTF? wiec nie moge zabijac kogo mi sie tylko podoba, a szkoda) ;]

2.Korgan/zły
3.Valygar/ nie komentuje tego potrzebowalem kogos(tutaj czekam na soulafeina, mialem tez wampirzyce Valen, ale jak dla mnie zbyt potężna i frajda z gry przestaje byc)
4.Adario Kalvaras/zły (złodziej, zabójca musi byc) ;]
5.Viconia/zła
no i
6.Robillard (Mag)/neutralny - powinien byc Edwin ale chcialem sprawdzic jak sie sprawuje ów ziomek ;]

Zawsze mnie ciągnęło do ciemnej strony mocy ;]
Odpowiedz
A więc grasz z modami, TDD konkretniej. Sola jest też dostępny jako mod, nie trzeba czekać. Poza tym to też ciut przepakowana postać, zwłaszcza jego miecz, który możemy zdobyć w pewnych okolicznościach.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
TDD to takie urozmaicenie.
Koniecznie chcialem zrobic złą drużynę. Niestety brak drugiego wojownika typu Minsca po stronie zła. Wiec tutaj czekam wlasnie na Sola, ktory podobno jest neutralny przy zlej druzynie. A co do Valen to zaczela nieraz swirowac i atakowac bez ostrzezenia, troche denerwujace kiedy chce miec wszystkich pod kontrola.
Tylko jedna rzecz mnie zastanawia, Adario Kalvaras czy jest jakis lepszy łotrzyk od niego? (moim zdaniem Adario sie sprawuje dobrze).
Świetna sprawą byłby Renal Krwawy Skalp jako NPC
Brakuje mi tez maga porownywalnego do Edwina tylko bardziej szalonego i poteżniejszego.
Co do mojej drowczyni zwiadowcy naprawde polecam

Wiec czekam na moja druzyne marzen
Ja Drow Zwiadowca
Korgan
Solufain
Adario Kalvaras
Viconia
no i moim zdaniem Edwin który jest lepszy od Robiego
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wasze postacie i towarzysze podróży - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...