[GII] Łuki czy kusze?

Co jest lepsze?

Kusze (21 głosów [55.26%])
Łuki (17 głosów [44.74%])
Wolę walkę w zwarciu, ale na dystans biorę łuk. Szybciej się strzela, jest bardziej poręczny. Kuszę miałem raz, i byl to ostatni raz, bo ustrzeliłem nią kilka goblinów ale reszta dotarła i wszystkie zaczęły mnie tak ciachać, że wogóle nie mogłem tej kuszy schować. Łuk bym schował, ale kuszę nie. i od tej pory zdecydoanie łuki.
Odpowiedz
ponieważ kusze walą mocniej więc potrzeba mniej amunicji by zabić wroga to wole kusze (wartość oszczędności może wynosić 1/3 tego ile potrzebujemy amunicji) ,a wiem ,że w gothic 2 jest mnustwo rzeczy do kupienia (w przeciwieństwie do gothic 1)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik aMorek dnia środa, 14 listopada 2007, 13:04 napisał

I tu się mylisz Spójrzmy na najlepszy interes, kiedy inwestujemy w zręczność: Rapier Miodzio, obrażenia 100, a wymagana ZR tylko 50 (!). Właściwie ja inwestowałem na początku tylko w Zręczność, żeby dobić do 50 i założyć do cudo. Później tylko udoskonalenie umiejętności jednoręcznych broni, trochę kradzieży i na końcu mana/siła (w zależności od profesji) Opłacalne



Tyle samo obrazen zadasz dobijajac do 50 sily i biorac miecz z 60 obrazen. Finalnie efekt ten sam a nie zabija imersji z pójściem po sznurku i biciem po dupie trolli 20 minut. Gdyby Rapier byl do kupienia albo chociaz z gildii zlodziej to bym sie moze przekonał.
Odpowiedz
← Gothic

Łuki czy kusze? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...