[GIII] Problem z uruchomieniem

Witam.
Mam problem, zainstalowalem gothica 3 i potem na niego patch 1.73. Odpalam, wszystko normalnie i w menu wybieram opcje nowego si, które zostało dołączone w tym patchu i menu zniknelo widać jedynie malutki jego skrawek w lewym gornym rogu, a zamiast menu jest interaktywne niebo. Probowalem robic reinstalke ale nawet bez instalowania patcha odrazu zamiast menu bylo to niebo.
Potrzebuje pomocy co z tym mozna zrobic i czy ktos juz mial taki problem.
screen

Dodam tez, ze ustawienia kompa nie graja tu roli gdyz miesiac temu gralem i bylo wszystko dobrze.
Odpowiedz
No teraz to mnie zdziwiłeś.Gram w G3 już kilka lat i nigdy nie słyszałem o czymś taki.Może masz coś z płytą, a jeżeli to pobrałeś to może coś poszło nie tak.
Odpowiedz
Nie znam się na tym, ale G3 pliku konfiguracji chyba nie usuwa po odinstalowaniu. Jest on chyba w Dokumentach gdzieś. A więc odinstalować, znaleźć tamto, przeczyścić rejestr, zainstalować.
A samego patcha trzeba instalować na czystą, niespatchowaną, grę, jak pamiętam.
xui̯-ø
Odpowiedz
Po odinstalowaniu patrzylem czy nie ma jakichs pozostalych plikow, rejestr takze czyscilem. Patcha instalowalem zawsze na czysta wersje. Kiedys dzialalo pieknie i wlasnie nie mam pojecia co jest nie tak.
Odpowiedz
← Gothic

Problem z uruchomieniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...