[GII] Fajne Teksty

G1:

Orkowy szaman: Niech szczeźnie twa cielesna powłoka.
Bezi: Ależ skąd, kobiety i dzieci przodem.

G2:

Podczas wykonywania zadania dla Torlofa mamy zebrać daninę z farmy Sekoba. Przychodzimy na miejsce, zabijamy Sekoba, a z daniną idziemy do Torlofa:

Bezi: Oto danina.
Torlof: Świetnie! Sprawiał jakieś problemy?
Bezi: eee... zdażył mu się... śmiertelny wypadek.
Torlof: Dobra robota. Jeśli się coś jeszcze znajdzie dam ci znać.


Jeśli sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę
Odpowiedz
G1:
Buster:

Wiesz co...ruszasz sie tak jakoś sztywno...mogę ci pokazać jak się stać bardziej gibkim...mogę nauczyć cię akrobatyki
Odpowiedz
Żeby zostać Magiem Ognia mistrzowie klasztoru dali mi trzy testy, jeden polegał na przyniesieniu pewnego artefaktu. Oprócz mnie było trzech kandydatów na maga, i kiedy niosłem ten zdobyty artefakt, jeden kandydat zaczepił mnie, chcąc mi go odebrać. Powiedział coś w rodzaju: "Teraz zginiesz! Masz jakieś ostatnie życzenie". Na to ja wybrałem kwestię: "Chciałbym coś zapalić". On: "masz szczęście, mam ze sobą ostatniego skręta". Potem była animacja jak Bezimienny pociąga jeden raz, wyrzuca fajkę i tamten mnie atakuję. Jak grałem to to mnie normalnie rozwaliło.

EDIT: Galka, jakie ty masz skojarzenia

O Elbereth! Gilthoniel!
We still remember, we who dwell
In this far land beneath the trees,
Thy starlight on the Western Seas.
Odpowiedz
Jak to jakie skojarzenia?? Do tego tekstu żadne zbereźne...Po prostu podoba mi się słowo "gibki" i sposób w jakim Buster to wypowiedział Cały czas się z tego śmieję
Odpowiedz

Użytkownik galka dnia pią, 02 lis 2007 - 00:41 napisał

Jak to jakie skojarzenia?? Do tego tekstu żadne zbereźne...Po prostu podoba mi się słowo "gibki" i sposób w jakim Buster to wypowiedział   Cały czas się z tego śmieję

[post="90283"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie prawda. Nie dawno grałem w gothica to Buster powiedział tą kwestie, ale nic nie wspomniał o słowie "gibki". I co kłamiesz, że "cały czas się z tego śmiejesz"?!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
A mi się podoba text ciphera (jak to się pisało?):
Skasuje gnojka!-wyciągając broń

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Frodon dnia czw, 01 lis 2007 - 19:45 napisał

Żeby zostać Magiem Ognia mistrzowie klasztoru dali mi trzy testy, jeden polegał na przyniesieniu pewnego artefaktu. Oprócz mnie było trzech kandydatów na maga, i kiedy niosłem ten zdobyty artefakt, jeden kandydat zaczepił mnie, chcąc mi go odebrać. Powiedział coś w rodzaju: "Teraz zginiesz! Masz jakieś ostatnie życzenie". Na to ja wybrałem kwestię: "Chciałbym coś zapalić". On: "masz szczęście, mam ze sobą ostatniego skręta". Potem była animacja jak Bezimienny pociąga jeden raz, wyrzuca fajkę i tamten mnie atakuję. Jak grałem to to mnie normalnie rozwaliło.

EDIT: Galka, jakie ty masz skojarzenia


A u mnie to po zaczęciu próby ognia, stali obydwaj pozostali kandydaci i ten też chciał mnie zabić. A potem idąc znalazłem po drodze jego zwłoki.

A tekstów nie pamiętam za bardzo.
Odpowiedz
Dialog z Sentenzą:"Powiedz no, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz, czy dupa"
Mój ulubiony, bo Sentenzy nigdy nie lubiłem
Odpowiedz
Ja za bardzo tekstów z Gothica nie pamiętam.Ale jak chcecie zobaczyć naprawdę śmieszną wersję Gothica to proszę http://www.youtube.co...?v=VPhxSDnpar0 .Niektóre teksy są z*******e ,a niektóre żenujące (takie głupie ,że aż fajne).
Tylko to zasrane WMG usunęło kilka odcinków.C***e j****e.
Odpowiedz
albo ten z g1: bezimienny:twój tata zabawiał się z owcami
najemnik przy arenie(khaled czy jakoś tak): chodził takie plotki
albo to bezi: przyszedłeś ty tylko po to by pocałować gomeza w dupe
najemnik: co ty gnido nowy obóz ma was gdzieś (potem dostajemy chlasta na arenie

Edit
Odpowiedz
← Gothic

Fajne Teksty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...