Zdjecia forumowiczow

Na tym filmiku krzywisz twarzą całkiem podobnie do mnie (czasem ;p)
Odpowiedz
Ah te oczy...

Co do krzywienia buzi, to ja potrafię lepiej, ale za to wyglądam przy tym zdecydowanie paskudnie
Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się z mieszkańcem Uzbekistanu który dostał bilet do Peru, ale dojechał do Brazylii i zesłano go następnie do Meksyku, gdzie zaczął szukać węgla. Takie skojarzenie no...
Odpowiedz
Alvaro, zapomniałeś dodać, że kąpiesz się raz w tygodniu, zęby czyścisz wyłącznie źdźbłem trawy, a od chłopców często wolisz kozy, choć i kurczakom parę razy się dostało. Ale tak ogólnie to sympatyczny facet z Ciebie... nioh, nioh.
Odpowiedz
Krzysztof. My się widzimy niedługo więc uważaj sobie ;p
Odpowiedz
M-m, pani i jej. Tak będzie dobrze
Odpowiedz
Mar to się chyba teleportuje po tej Polsce. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A co to za... osada, którą sfotografowali wraz z sobą?

[Dodano po 2 minutach]

Fragment osady, ok.
Odpowiedz
Ahahahaha. ;D

Co się uśmiałem;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
ojacie ;p padłam, dobre ;p

[Dodano po 2 minutach]

@kami, cudowny dworzec w Bytomiu ;p
Odpowiedz
Dla tych co mnie jeszcze pamietaja.



Ops ale wielkie zdjecie, sorry.
Chcialem jakos usunac posta albo zmniejszyc ale nie potrafie.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...