[GIII] Questy, z którymi macie problemy

No jak Cię ktoś zabije, to powiedz mi jak się ma misja z pucharami powieść? Nie martw się, jak wczytasz misja dalej będzie jeśli o to Ci chodzi...
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
witam mam problem z misją "plaga bandytów na wybrzeżu" czy ktoś mógł by mi pokazać na mapie dokładne miejsce na mapie przebywania Ortegi i jego bandziorów.
Odpowiedz
Jaskinia znajduje się na północ od Ardei, niedaleko kręgu, w którym siedzi myśliwy Chris.
Odpowiedz
Mam problem z questem dotyczącym strażników Kaffu. Juz kilkakrotnie zabiłem obu strażników ukrywających się w ruinach tak jak pisaliście i zabieram im złoto. Ale nic się nie dzieje, ani nie pojawia sie info o skończonym queście ani w rozmowie z Kaffu czy Bandaro(??) nie pojawiają się zadne opcje dotyczące skradzionego złota. Co więcej wczytywałem save i przeszedłem wszystkie questy w Mora Sul jeszcze raz i tym razem zabiłem strażników już na początku, ale dzieje się to samo. Czy to błąd gry czy może czegoś jeszcze nie zrobiłem?
Odpowiedz
Mam problem z Questem w Nordmarze. A mianowicie podczas rozmowy z Pedarem w zadaniu "Zgoda wszystkich wytapiaczy rudy", gdy ten probował powiedzieć jaki składnik mam mu przynieść coś nagle przerwało rozmowę. W solucji na tej stronie wyczytałem, że potrzebuje on rogu cieniostwora. Zabiłem już 3, ale gdy klikam na Pedara, aby mu go dać w rozmowie jest jedynie opcja "pohandlujmy" . Co mam robić ? Czy u kogo innego niż Ingvar będzie mozna nauczyć się wytapiania broni z czystej rudy ? Nie chce wczytywać gry przed rozmową z Pedarem ponieważ przeszedłem już sporo misji ! CO MAM ROBIĆ??!! PLZ ODPOWIEDZCIE !
Odpowiedz
Jest moze jakis kod lub cokolwiek co mozna zrobic aby przywodcy miast (w moim wypadku orkowi) nie atakowali ciebie jak przejmiesz te 3-4 miasta? mam u kazdego do wypelnienia z 2-3 questy a nienawidze jak mi cos zalega w questlogu ;/

P.S: taaa wiem ze jestem dziwny ale tak juz mam xD
Odpowiedz
Nie natomiast możesz te misje bodajże wykonać bez zlecenia i powiadomienia ich, np odbij Okare, odbijasz i mu nie mówisz, zadanie i tak zrobione. Gorzej jak masz zapłacić tam jednemu itp, na to nic już nie poradzisz.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
No wlasnie np musze odebrac w trelis od Vaka zloto dla tego kupca assasyna lub w geldern powiadomic ze jeden z jego ludzi jest leniem
troche kiepsko ale jakos przezyje xD
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik syczek dnia pon, 05 maj 2008 - 16:10 napisał

a możesz mi zaznaczyć na mapce gdzie on może być albo gdzie jest to jego złoże rudy rudy znajdę bo mi już normalnie ręce z tym larsonem opadają

Mam ten sam problem...3 dzień szukam tego bydlaka, bo poszedł gdzieś na poszukiwania rudy:/ a bez jego zgody nie nauczy się wykuwania z czystej rudy;/ zaznaczy ktoś jego położenie na mapce??
Odpowiedz
Elo wam jestem tu nowy ale mam nadzieje że szybko się zadomowie :PP Mam mały problem mianowicie jestem w nordmarze i musze zdobyc poparcie 3 innych wytapiaczy rudy juz rozmiawiałem z dwoma ale za cholerę nie moge znależć Larsona na waszej mapce skrzynek jest on zaznaczony niedaleko Hansona ale przeszukałem tą okolice ze 6 razy i nic mam wgranego community patch 1.6 nie mam takich bajerów jak konsola i "goto Larson" zna ktoś jakiś inny sposób na dotarcie do niego ?? Może wyszedł z klanu wilka i zagryzły go te bestje (bo pełno ich po drodze) nie mam pomysłu co z nim prosze o szybką odpowiedz
Odpowiedz
Moze mi ktos podpowiedziec gdzie mam zanlezc ludzi dla okary?? maga znalazlam... Randalla tez, tego kolesia co chcial wodke tez ale nie potrafie znalezc tych 2 punktow na mapie.. chodze i chodze i nic
moze jakies specyficzny punkt??sa w jaskini czy na otwarej przestrzeni ?
Odpowiedz
Witam,
Mam problem z pewnym questem w nordmarze a mianowicie z odprowadzeniem ronara do jego chatki. Wybilem wiekszosc stworow po drodze ale w pewnym momencie Ronar wszedl na most na koncu ktorego sa orki. Nie wiem jak mam go obronic, orki bardzo szybko go zabijaja. Jest tam 2 szamanow i 3 albo 4 elitarne orki. Probowalem go uspic zeby nie wlaczyl ale po wczytaniu save,a czar nie dziala:( (co wedlug mnie jest bugiem). Mam mistrzowską walke mieczem, przez co ciezko sie walczy, ciagle szamani sie wywracaja i wstajac zadaja mi obrazenia, tragiczna jest ta umiejetnosc:) Sa jakies czary, albo jakies rady jak uchronic Ronara?
Odpowiedz
Krawiec jeżeli zabiłeś 2 strażników Kaffu to powiem ci że aby ukończyć to zadanie musisz zabić TRZECH. Wszyscy przebywają w tym samym miejscu
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kotkot dnia wto, 30 cze 2009 - 14:09 napisał

Witam,
Mam problem z pewnym questem w nordmarze a mianowicie z odprowadzeniem ronara do jego chatki. Wybilem wiekszosc stworow po drodze ale w pewnym momencie Ronar wszedl na most na koncu ktorego sa orki. Nie wiem jak mam go obronic, orki bardzo szybko go zabijaja. Jest tam 2 szamanow i 3 albo 4 elitarne orki. Probowalem go uspic zeby nie wlaczyl ale po wczytaniu save,a czar nie dziala:( (co wedlug mnie jest bugiem). Mam mistrzowską walke mieczem, przez co ciezko sie walczy, ciagle szamani sie wywracaja i wstajac zadaja mi obrazenia, tragiczna jest ta umiejetnosc:) Sa jakies czary, albo jakies rady jak uchronic Ronara?

Poszukaj w ekwipunku, może masz jakieś zwoje zamrażania (pocisk lodu) bądź jakieś bardzo mocne zwoje w stylu armii ciemności Może przed mostem powiedz Ronarowi by zaczekał i sam wytłucz tych orków (radzę zacząć od szamanów) - sam tak robiłem gdy miałem towarzysza bo strasznie szybko ginął.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ja mam problem z questem "Oswobodź Nordmar". Korzystam z dwóch map, gdzie nie pójdę, orkowie leżą wybici. Sprawdzałem KAŻDY obóz. Korzystam z tych mapek: http://www.acropolis-...in_Nordmar.jpg i
http://img246.imagesh...rldmapszg5.jpg
Dodam jeszcze, że niektóre obozy, które udało mi się znaleźć, nie były zaznaczone na mapkach. Natomiast jeden, obóz, zaznaczony dużą kropką, między Trollem i Weißer Schattenläufer'em w drodze do grobowca Akaschy jest nie do odnalezienia. Nie pamiętam, czy kiedyś wybiłem tam już orków czy nie. W każdym razie kiedy tam idę, nie widzę nawet śladów po obozie orków. Po prostu nie da się tego obozu znaleźć lub też jest źle zaznaczony. Już rzygam tym Nordmarem. Został mi jeden obóz do odnalezienia, szukam już drugi dzień i tylko kręcę się w kółko. Mam dość
Odpowiedz
Co zrobić żeby przeczytać kroniki dominacji???
Odpowiedz
mam problem w gothicu 3 zmierzch bogów bo inog dał mi zadanie uwolnienia ich szpieg z więzienia w trelis a niewiem gdzie jest? pomurzcie plis
Odpowiedz
ja również mam pewien problem, z questem "12 ognistych pucharów". Brakuje mi ostatniego pucharu. W jego posiadaniu jest mag ognia "Rakus". Udałem sie do jego jaskini, lecz nikogo w niej nie ma. sprawdzałem już tysiące razy o rożnych porach dnia i nic. Moze ktoś wie jak sobie z tym poradzić. jedynym rozwiązaniem było by użycie kodu, lecz gram na viscie i nie mogę ich włączyć. Macie jakieś pomysły, proszę o odpowiedz.
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś o tym już pisał (nie czytałem całego tematu), ale (przynajmniej na pachu 1.7 coś) kierunki są pomylone na przykład jak mówią: Znajdziesz to coś na północy. To znaczy że jest na południu. Przez to nie można znaleźć wielu rzeczy wymaganych do zadań i (ja straciłem) można stracić sporo czasu i nerwów.
Odpowiedz
Mi się zbugował Quest z tym że miałem z Tomem czy tam jego kumplem iść zabić topielce koło wodospadu ;// miał ze mną iść i nie poszedł to poszedłem sam a topielców nie było a misję miałem aktywowaną ;x


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...