[BGII] Wasze ulubione zadanie w BG II

Dużo uroku ma też, może nie tyle co zadanie lecz małe zadanko z gulaszem z piesków.

Ha, dobre, dobre.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ulubione zadanie? Albo To Frikragga (tak się to pisze?) albo to w świątyni amunatora... chyba przy wzgórzach Umar Czemu? Oba dostępne od początku gry a można w nich usiec smoka


Odpowiedz
1. Firekraag, taka duża jaszczurka, bardzo spektakularnie umiera
2. Ust Natha! Nie ma to jak do wyrka z drowką wskoczyć
Odpowiedz

Cytat

2. Ust Natha! biggrin.gif Nie ma to jak do wyrka z drowką wskoczyć happy.gif

Zbok

Aha zapomniałbym o kuli sfer Ehh ta magia


Odpowiedz
Jaki zbok? Dobrze chłop gada .

Chyba przebywanie w Ust-Natha jest najciekawsze. Fajne są też te zadania w lochach Czarowięzów, tam gdzie trzeba udowodnić, że jest się zdrowym na umyśle.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Garret dnia pon, 18 sie 2008 - 18:53 napisał

Fajne są też te zadania w lochach Czarowięzów, tam gdzie trzeba udowodnić, że jest się zdrowym na umyśle.

Masz na myśli te zagadki ? Rzeczywiście fajny element gry, chociaż niektórzy je rozwiązują metodą Save-Load.....
Odpowiedz
Leże Finkraga czy jakoś tak. Tego pana jest baaardzo łatwo zabić nie męcząc się.
Odpowiedz
Moje ulubione misje to te które dostajemy od Phaere. A zwłaszcza zabicie Solaufeina.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Złoty666 dnia śro, 20 sie 2008 - 20:42 napisał

Masz na myśli te zagadki ? Rzeczywiście fajny element gry, chociaż niektórzy je rozwiązują metodą Save-Load.....

A niektórzy nie i rzeczywiście dość fajna sprawa z tymi zagadkami. Podobały mi się tez te, w których zdobywało się Lilalcorn [czy jakoś tak].
Ciekawym nawet zadaniem była pomoc Jansenowi, to z łupieżcą umysłu. Lubiłem też quest dla Korgana.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
A dla mnie najlepsze było sterowanie duchem w twierdzy strażnika i zabicie Fikraaga.
Odpowiedz
A mnie sie tam podobaly wszystkin questy. zawsze jak lan jansen awansowal lezalem ze smiechu na podlodze. (do viconi: wiesz moja czarna brzoskwinko...). ulubiony quest: zabijanie wapierzy majac jednego w druzynie.
Odpowiedz
Sporo jest fajnych zadań, ale najbardziej lubię Twierdzę Strażnika. Mnóstwo ciężkich pojedynków, zatrzęsienie PD i super itemki. Czarowięzy też były niezłe, fajne są tam te zagadki.
Odpowiedz
Ja lubiłem zabawę w detektywa. Konkretnie zadanie z gościem co szył zbroje z ludzkich skór, a następnie, już po jego ucieczce odszukanie go.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Ciężko wybrać konkretne zadanie z tak świetnej gry. Ale postaram się podać kilku kandydatów:
- Odzyskanie smoczych jaj dla Adalon - udawanie drowów, misja która nie miała prawa się powieść kończy się druzgocącym zwycięstwem. Rewelacyjny pomysł. W dodatku udało się go dobrze zrealizować.
- Garbarz Reijek i zbroja z ludzkiej skóry - według mnie to zadanie ma klimat zupełnie z innej bajki. A w zasadzie nie z bajki, tylko z "Milczenia owiec". No i jeszcze możliwość dokończenia zbroi u Darcina Cole [so dark and evil]
- Firkraag - to uczucie, kiedy pierwszy raz spotykamy się z nim twarzą w twarz i poznajemy prawdziwą tożsamość. Niepowtarzalne [niestety]
- Zdobycie Illitu dla sir Sarlesa [czy jak on się tam zwał] - podoba mi się jeden ze sposobów w jaki można rozwiązać zadanie i tym samym upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - wykonać zadanie oddając mu stop Illitu [ciekawe ilu z was w tym momencie wczytywało grę by jednak oddać mu prawdziwy Illit a ilu mimo wszystko grało dalej ]
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]




I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcą...
choć jak dla mnie najbardziej podobała się Misja ze smokiem cienia. pierwszy raz grałem w to o 4 w nocy. zimą. i okna miałem nieszczelne... więc był klimat
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wasze ulubione zadanie w BG II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...