[WFRP] [WFRP] Najładniejsze i najfajniejsze kraniy i panstwa

Chciałbym abyście wypowiedzieli się jakie państwo/kraine itp. sobie cenicie, jaką najbardziej lubicie i za co? Którą uważacie za najciekawszą, a którą za najgłupszą? Chodzi mi tu np.: o Kislev, Imperium, Bretonie, Arabie itp.
Odpowiedz
Pewnie że Kislev, jest jedynym miejscem w Starym świecie gdzie żyją naprawdę twardzi ludzie, codzienne (i conocne) walki z chaosem. A poza tym wzorowany na polskiej szlachcie
Odpowiedz
Naggaroth jeszcze bliżej pustkowi chaosu, tam gdzie nawet Mroczne Elfy boją się spac spokojnie. Ta kraina jest dla mnei najlepsza, szczególnie po oczytaniu jej w Warbooku. Nikt z kilku drużyn doświadczonych graczy nie wrócił żywy z naggaroth u mnie To o czymś świadczy i na pewno nie o mojej zawiści.

A i Kislew cenię tez dobra kraina
Odpowiedz
Jestem ciekaw jak wygląda Kitay, chyba nie ma żadnych warbooków co go opisują, bo to może być interesujące, tam nie ma chyba aż tyle chaosu (chyba)
Odpowiedz
Ne ma....myślę że wygląda jak średniowieczne Chiny....też ciekawa możliwość pogrania w takim miejscu
Odpowiedz
Ja polecę po standardzie - Imperium. Może nie ma tu aż tyle chaosu w Kislevie i w Naggaroth, ale za to może być wszędzie. Nigdy nie wiadomo czy ta kobieta z wiązką chrustu nie jest zamaskowanym mutantem i czy ten koleś na rynku to nie kultysta Slanescha. To jest Klimat!
Odpowiedz
Pustkowia chaosu rządzą. Świetna kraina, gdzie władze sprawuje chaos i jego bogowie, ruiny dawnych miast, zamków itp. Nieodkryte miejsce, które może być polem do popisu dla MG.
Za sto lat twoje prochy będa rozwiane po całym globie podczas gdy ja bedę napawał się jego urokami. Pamiętaj o tym za każdym razem gdy będziesz wyrywał kolejn± kartkę z kalendarza, która dla mnie jest zwykłym kawałkiem makulatury.
Odpowiedz
Imperium, bo to podstawa. Kislev srogie miejsce, w sam raz na śmierć.
Odpowiedz
← Ogólnie

[WFRP] Najładniejsze i najfajniejsze kraniy i panstwa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...