[TESIII] [Tribunal] Start

Mam problem kupiłem sobie Morrka w "ekstra klasyce" wraz z dodatkami (Bloodmoon i Tribunal), Bloodmoon działa mi bez zarzutów ale Tribunal nie bardzo.

W poradniku dodanym do gry pisało że Tribunal zaczyna się po pierwszym przespaniu się w grze. Więc łapię za miecz i zdobywam sobie domek w Scyna Neen (chyba tak sie pisze), kładę się i ZzZzZzZzZ... i nic, budzę się i NIC... żadnego filmiku, wiadomości czegokolwiek...

Co robię źle, a może to inaczej się zaczyna, a może wszystko było dobrze i powinienem grać dalej? Jeśli ktoś wie niech napisze bo bym chciał sobie pograć
Gothic Khorinis - Redaktor


Odpowiedz
To nie będzie filmik, tylko spotkanie losowe po przebudzeniu. Polecam Gildię Magów - tam odpocznij, a zostaniesz zaatakowany przez dwóch zabójców z Mrocznego Bractwa. Tylko odpoczywaj dłużej niż godzinę Po tym ataku pogadaj z ludźmi, a wyślą Cię do Ebonherart.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Oooo... wielkie dzięki niech ja znajdę płytkę z morrkiem to sobie to sprawdzę, jeśli naprawdę zadziała to będzie bardzo fajnie i wreszcie będę mógł przejść kolejny dodatek Jeszcze raz THX
Gothic Khorinis - Redaktor


Odpowiedz
I jeszcze jedna rzecz! Pamiętaj by aktywować dodatek, przy włączeniu gry wybierając podopcję "Pliki", oraz zaznaczając plik esm dodatku. Ja z reguły układałem się do snu w gildii wojowników, zamachowcy atakuje pozostawiając za sobą kilka ciekawych (może raczej drogich) rzeczy.
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Dwoch atakuje Cie tylko na bardzo wysokim lvlu. Na początku jeden słaby. Interesuje mnie to że tym razem jak gram zostałem zaatakowany tylko raz, na poczatku, i wiecej nic sie nie stalo, mam już baaardzo wysoki lvl i nie atakuje mnie nawet pojedyńczy. Czy to może być zależne od stopnia przejścia głownych zadań? Bo narazie przechodze wszystkie gildie
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Ja też nie ruszyłem głównego wątku, a poziom ataku się zaostrza. Teraz naskakuje na mnie 2 z trująca bronią i dochodzę do wniosku, że czas w końcu przestać się bawić z lekkim pancerzem i założyć daedryczny...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
To zależy od twojego poziomu, a nie od postępów w wykonywaniu głównego zadania.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

[Tribunal] Start - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...