[Fable: Zapomniane Opowieści] Ciekawostki, triki, porady

Co do lalek, to jest jeszcze lalka Groma do kupienia na arenie i lalka ciebie, czyli bohatera, którym gramy. Dostaje się ją chyba po misji w arenie jak spotkamy się z Szept w Dębowej Dolinie.
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Odpowiedz
Te lalki (Groma i bohatera) nie liczą się do zadania. A co do lalki Blair Rose (w Kamiennej Altanie) nie mogę jej zdobyć, ciężko parować karty w tak krótkim czasie... ;x
Do reszty mini-gier przydaje się czar spowolnienia czasu
(ale jak wiadomo w Kamiennej Altanie nie można używać czarów )

Jest jeszcze coś, nie wiem skąd, ale mój bohater ma blizny, za każdym razem te same, choć używam fizycznej tarczy. Słyszałem, że blizny są od ataków wrogów, lecz jak już wspomniałem używam od początku tarczy i te ataki nie powinny mnie sięgać...
Czemu te blizny się pojawiają? ;(
Odpowiedz
Ja jakoś odkryłem wszystkie karty w ciągu 28.3 s. i nie dostałem lalki Blair Rose. Czytałem też na innych stronkach że trzeba odkryć tarty w ciągu 25.0 s. (dla mnie niemożliwe). Mogli dodać chociaż 5s. na odkrycie tych kart. Mi jedynie tej lalki brakuje do zrobienia misji "lalki bohaterów". ):
Odpowiedz
mój rekord w odkrywaniu kart to było 18,9s. jakoś tak i dostałem lalkę Blair Rose
Odpowiedz
a wiecie że jest jeszcze lalka dwa ostrze
Odpowiedz
a w jakim momencie gry sie te blizny pojawiają
Odpowiedz
Te blizny w każdym momencie mogą się pojawić.Ja np. pod koniec gry miałem już pełno blizn (bo nie używałem wspomagaczy takich jak fizyczna tarcza, bo rozwijam się na "bojowego paladyna" czyli wojownik z czarami ataku).Raczej nie potrzebnie się pytasz, bo z fizyczną tarczą na arenie gdzieś tak w 4, 5 rundzie pojawi ci się blizna na twarzy (ja tak miałem, a blizna jest prawie nie widoczna), a teraz ja zadam pytanie.Gdzie znajdę więcej ochroniarzy? Bo brałem z: Dębowa Dolina, Obóz Dwóch Ostrzy, Świątynia Avo, Południowa kamienna Altana.Gdzie znajdę jeszcze ich trochę, bo chcę zdobyć łuk Skorma.
Odpowiedz
Da się spokojnie przejść gry na czas wystarczy spowolnienie czasu i pochodzimy do kolesia zaczynamy grę a czas płynie wolniej i mamy mnóstwo czasu gierkę się da przejść w 11 sec
Odpowiedz
Jeśli chcecie być źli lub dobrzy i chcecie mieć pełno srebrnych kluczyków a nie chce wam się im szukać to proponuję taki trik na początku gry zaraz po misji z osami weźcie misję z sadem zależności którą ścieżkę wybierzecie światła czy mroku gdy wchodzicie do misji wycinacie wszystko co wam stanie na drodze (dobro bandyci) (zło strażnicy) misje macie gdzieś biegniecie za sad z jabłkami i łowicie srebrny klucz a potem przycisk teleportu i teleportujemy się do gildi wyskakuje okno blablablab bierzemy opcję od nowa i mamy klucz oraz możliwość wyłowienia go znowu i znowu i znowu pamiętajcie że fable to prosta gra
Odpowiedz
pytanie dla fableosow jak zginal heroł bo 200 lat pozniej w 2 cz. go nie ma a teresa jest w kazdej cz.
podobnosa z rodu wladcow starego krolestwa ktorzy nie gina na starosc a w 2 brak ale jest ksiązka o bohaterze z oakvale(debowej doliny) która mowi ze heroł pokonał rzezia:P mieczem aeonow a teresa nie dedla
Odpowiedz
UWAGA ! w Kamiennej Altanie nie mozna uzywac czarow . przyda sie mod ktory powoduje ze po kamiennej altanie mozna chodzic z bronia i czarowac ale jak wyjmiesz bron i strazniek zaluwazy bedzie sie dzialo jak w Dębowej Dolinie - będa cie scigac .
WIECIE ILE JEST MODOW NA ZWIEKSZENIE ZABAWY ? - chodzi mi o zabijanie strzazy , bo mozna potem kupic
albo sklep albo dom w ktorym mozna mieszkac albo go wynajac .
Odpowiedz
Cześć. Jestem tu nowa. Właśnie skończyłam misję "Przełam Oblężenie" w Fable II. Może mi ktoś podać lokalizację Maze'a? Nie mogę go znaleźć, a mi na tym zależy.
Odpowiedz
jak się nazywa ten mod co można mieć broń w płd. kamiennej altanie ???
Odpowiedz
ja bez trudu zdobyłem lalkę tą co się w pary gra.a mój rekord w pary (możecie wierzyć albo nie ale tak było) to 16,7 sec
Odpowiedz
Jeżeli chcesz zdobyć łuk weź rekrutuj wszystkich bandytów z obozu i wyższych pieter i idz z nimi do swiątyni ja tak zrobiłem i mam ten łuk
Odpowiedz
Mam sposob na tą lalkę z kaminnej altany. Na początek rysujemy sobie na papierze karty ile ich tam jest potem odkrywamy jedną i stopujemy szybko i zapisujemy jaka to jest na papierze i tak parujemy ja tak zrobiłem w 13 sec.
Odpowiedz
Ja tam bez żadnych czarów wygrywam w "pary" w max 20 sekund To nie jest takie trudne, rekord miałem jakoś 13-14 sekund. Wystarczy mieć dobry sposób.

Btw. Na grze w karty w kamiennej altanie da się zarobić TYSIĄCE zaraz na początku gry i latać w najlepszym dostępnym w sklepach ekwipunku już na pierwszych misjach. Wystarczy obstawiać najwyższą możliwą stawkę i farmić przez kilka dni gry.

Taki tam trick ;P To kilkanaście kart to nie jest dużo, trzeba odkrywać je systematycznie najlepiej rzędami od góry do dołu i zapamiętywać gdzie była jaka. Po odkryciu połowy reszta to już tylko dopasowanie, a jak trafią się już wcześniej jakieś pary to jest nawet łatwiej.

Trenować pamięć, a nie marudzić lenie jedne ;P Cya.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MEJ_DEJ dnia wtorek, 23 lutego 2010, 02:39 napisał

Te lalki (Groma i bohatera) nie liczą się do zadania. A co do lalki Blair Rose (w Kamiennej Altanie) nie mogę jej zdobyć, ciężko parować karty w tak krótkim czasie... ;x
Do reszty mini-gier przydaje się czar spowolnienia czasu
(ale jak wiadomo w Kamiennej Altanie nie można używać czarów )

Jest jeszcze coś, nie wiem skąd, ale mój bohater ma blizny, za każdym razem te same, choć używam fizycznej tarczy. Słyszałem, że blizny są od ataków wrogów, lecz jak już wspomniałem używam od początku tarczy i te ataki nie powinny mnie sięgać...
Czemu te blizny się pojawiają? ;(


Myślisz ,że twórcą chciało się za*ierdzielać i to robić poprawnie(a zresztą to jest tarcza 0 obrażeń a nie 0 kontaktu fizycznego)
Odpowiedz
← Artykuły

[Fable: Zapomniane Opowieści] Ciekawostki, triki, porady - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...