Call of Duty Modern Warfare 2

Ktoś już grał? Jakie wrażenia? MP? SP?

Nie mam dedyków? Więc jest lepiej?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
SP Niepojęcie głupie. Pierwsza cześć miała sens. Była jak coś co mógł napisać Tom Clancy. Druga jest... No spoiler: Rosja atakuje stany.
Sorry, ale to jest po prostu głupie. JAK Rosja miałaby zaatakować Stany w wielkim ataku lotniczym?
Odpowiedz
Fabularnie prezentuje się głupio, ale nie ukrywajmy - akcji nie brakuje. Nie zamierzam tu spoilerować, ale przez całą kampanię raczej nie będziesz się nudzić. Wszystko dopełnia naprawdę świetna ścieżka dźwiękowa, w czasie słuchania której ma się niekiedy ochotę wyjść zza osłony i niczym słynny Rambo zdjąć wszystkich po kolei. Na najwyższym poziomie jednak to się na bank źle skończy.

Jeżeli chodzi o MP, to nie jest tak źle. Ja grając w pierwszego MW zawsze wybierałem serwery, na których była totalna rzeźnia. W MW2 nie ma już takiej opcji, więc potrzebowałem trochę czasu na oswojenie się z nowym stylem gry. Od czasu do czasu lubię sobie zagrać, ale totalnym maniakiem nie jestem, o czym świadczy mój obecny lewel - 37 bodajże, a grę zakupiłem w dniu premiery.
Odpowiedz
Powiedz mi Ammonisławie, słyszałem że często są dc podczas brania multi, to prawda co godojo?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Tak, sam miałem dosyć częste problemy z tym. Nie wiem jak jest teraz, ale wątpię, by coś się zmieniło.
Odpowiedz
Opłaca się kupić dla MP?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Moim zdaniem tak. Ja - jak pisałem - gram niewiele, ale jak już siądę (i nie mam żadnych problemów z dc), to na kilka ładnych godzinek. Dodatkowo są jeszcze te pojedyncze misje dla dwóch graczy. Krótkie, ale tutaj frajda jest jeszcze większa.
Odpowiedz
Mam pytanie jak odinstaluje coda mw2 to zachowam dotychczasowy poziom (69lvl)


Wyskakuje mi error.Gram 5 min. i nagle cała gra mi się ścina i trzeba resetować komputer ale to i tak nic nie daje.
Dalej to samo.



Proszę o pomoc!!!
Z góry dziękuje.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Call of Duty Modern Warfare 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...