[GII:NK] Metoda na Kruka

Mam dobrom metodę na kruka wystarczy rzucić zaklęcie strach na niego i biec za nim, on później będzie biec w ścianę a my go możemy zabić bez problemu
Odpowiedz
Ja, grając magiem ognia, rzucałem na Kruka runiczny sen, naparzałem go, dopóki się nie obudził, a jak się obudził, to go znowu usypiałem, i tak do skutku

Jeden szkielet zabija Kruka? Co ty mówisz? Chyba wiele czasu minęło, odkąd ostatni raz grałem w Gothici
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Może trochę przesadziłem, bo rzeczywiście kruk używa szponu beliara, ale wystarczy przyzwać kilka szkieletów.
Odpowiedz
Ja mam sposób chyba najprostszy na świecie- blok,cios,blok,cios,blok,cios. I tak albo do mojej pomyłki albo do jego śmierci
Odpowiedz
Nawet jak zablokujemy to pierun walnąć może
Odpowiedz
Wydaje mi się, że najlepszym sposobem jest zamiana w smoczego zębacza czy innego dobrego potworka.. Kruk ginie w kilka sekund
Odpowiedz
Ja tam nie kombinuję przesadnie, może i moja metoda nie jest jakaś super, ale biorę po prostu jednego mixa speeda i walczę, czasem odbiegnę i zaatakuję z dogodniejszej pozycji i tyle

Odpowiedz
W sumie każdy przeciwnik jest bardzo łatwy. Wystarczy gdzieś wejść, zejść i komputer nie wie co robić ;x
Odpowiedz
Bryła lodu i ciach ciach Kruka już po 20 sekundach nie ma
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
ja tam jak ty mówisz bryła lodu ale i tak naparzam na niego jeden raz miałem taki błąd gry że gdy kruk wyciągnął szpon beliara ja go sobie wziąłem ale i tak nie mogłem nim jeszcze walczyć al za to kruk był w tedy tak słaby że bardzo szybko go załatwiłem


P.S.ten bug występuje najwięcej w NK
Odpowiedz
Łatwo go można pokonać z jakimś dobrym mieczem 1H zadając mu szybko obrażenia.
Odpowiedz
Lol xDDDD wystarczy przywołać 1 demona on rozwala Kruka 4 ciosami


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
← Gothic

Metoda na Kruka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...