[DA1] Dragon Age PC - Orzammar Problem

Witam mam problem w orzamarze ponieważ jak wiadomo można pomóc Behlenowi i udać się do niego na audycję lub lordowi Harromontowi lecz ja pomyślałem tak hmm będę lepszy i pomoge temu i temu dzięki temu dostane więcej informacji a następnie może coś lepszego się wydarzyć .. ,ale ,że nie wiem jakim cudem:( radny Bhelena dowiedział się o mojej pomocy Harromontowi a Harromonta radny dowiedział się o pomocy Bhelenowi postanowili nie rozmawiać ze mną czyli mnie olać i teraz chodze w tą i we w tą i nic nie moge zrobić pomocy co mam zrobić ? nie piszcie ,że mam od nowa bo się załamie ..;/ tyle roboty na marne.. a w misjach mam ,że mam się udać do tego Gavorna pomocnika Bhelena i pogadać z nim po skończonych misjach a on do mnie takie coś " Idź sobie z tąd nie mam Ci NIC do powiedzenia" ,ale to nie jest rozmowa po prostu automatycznie jest to samo kiedy na niego kliknę ..;/ Dodam ,że gram krasnoludem ,który jest szlachicem i został wygnany..


Jeszcze jeden problem czy ktoś powie mi z kąd zgrać save'y z DA ? bo mam na kompie brata też postać i chętnie bym nią również dokończył grę lecz nie wiem z kąd można je zgrać.
Odpowiedz
Skoro mamy nie pisać, żebyś robił wszystko od nowa to napiszę, że masz się załamać. Niestety, taka jest smutna prawda, że musisz wczytać wcześniejszy save. Albo olać to wszystko i iść dalej, bo nie musisz zebrać wszystkich sojuszników przed konfrontacją z Loghainem.
Save'y są zapisywane domyślnie na dysku na którym jest system (zwykle /:C)
Odpowiedz
Hm dajmy na to ,że nie muszę wszystkich sojuszników to czy dam radę z nim zwyciężyć?

Tak na dysku C ,ale ja już jestem w folderze z zainstalowaną grą to jaki dokładnie jak się nazywa?
Odpowiedz
C:/Documents and settings/Ktośtam/Moje Dokumenty/BioWare/Dragon Age/Charakters/Jakaśtam postać/Saves

Czy dasz radę wygrać zależy od Ciebie. Ja w walce finałowej użyłem wyłącznie rycerzy z Redcliffe. Choć krasnoludy są mocne i jest ich dużo (jeśli je dopakujesz), to proporcjonalnie doposażając pieniędzmi (czyli najłatwiej dostępnym środkiem, jeśli chodzi o sojuszników) rycerzy z Redcliff będzie ich najwięcej i będą najsilniejsi. Jeśli jednak masz możliwość wczytać save choćby sprzed tygodnia - zrób to. Ja też musiałem raz cofać się o 10 godzin grania. Upierdliwe, ale niestety w rpg zawsze trzeba mieć taki odległy zapis na czarną godzinę.
Odpowiedz
edit..

Nie mogę przesłać całego folderu ten gdzie się wchodzi w Characters bo coś tam wyskakuje a jako ,że to waży 50mb. to też przesyłanie by trochę zajeło ja mam tylko pytanie czy istnieje sposób przekładania itemów z postaci na postać?

Wyjdzie Dragon Age 2 Czy coś w tym stylu?
Odpowiedz
Nie, nie istnieje taki sposób. Nie wiem, czy wyjdzie, można tylko gdybać. A na gdybanie możesz założyć oddzielny temat
Odpowiedz
No słyszałem że ktoś coś wspominał o DA2, że będzie mieć lepszą grafę niż DA. Mają pracować na silnikiem graficznym i go dopieścić.
Odpowiedz
Pytaniem jest kiedy wyjdzie, a nie czy w ogóle będzie W końcu 3 mln. sprzedanych kopii to wynik naprawdę niczego sobie.

Spory dodatek Przebudzenie szykuje się już w połowie marca. Poza tym EA zapowiedziało, że na początku 2011 roku pojawi się jakaś gra związana z uniwersum Dragon Age. Czy to będzie kolejny duży dodatek czy też już kolejna część - można tylko gdybać.

Ale jak wspomniał Wiktul, jeżeli już mamy o tym rozmawiać to bardzo chętnie, tylko załóż osobny temat
Odpowiedz
Ostatecznie postanowiłem grać dalej nie mam nerwów przechodzić znów wszystkiego od początku ,ale nie mam co dalej zrobić chcę do tej konfrontacji już dojść a nie wiem jak ją zacząć? bo mam zamiar bez orzammaru jak się nie uda to wtedy MOŻE zagram od nowa albo odpuszczę .. jakiieś rady, pomoc?
Odpowiedz
Ot, jedziesz do Redcliff i mówisz arlowi że masz wszystkich. On zwołuje zjazd i jedziesz dalej. Przy okazji, któryś patch poprawiał błąd z Orzamaru dot zdrady, zassaj patche i może zaskoczy?
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Chętnie a podałbyś stronę ?
Odpowiedz
Jak pokonac golema w orzammarze? brat nie moze przejsc..
Odpowiedz
jak przejść rozstaje caradina bo jestem tam odkryłem cały teren i nie wiem gdzie przejść wszędzie szukałem bez skutku
Odpowiedz
Chciałem sie dowiedzieć czy są jakies zmiany gdy "dopakujesz sojuszników" bo nie zaobserwowałem zadnych wizualnych zmian w opancerzeniu czy orężu??

I jeszcze jedno pytanie ja są te odznaczenia za różne rzeczy I jest odznaka "Werbownik" za zwerbowanie wszystkich członków drużyny to kogo jeszcze mozna zwerbowąć oprócz: Alistaira, Stena, Morrigan, Wynne, Oghrena, Leliany, Zevrana i Mabari? Jeśli to wszyscy to nie wiem czemu te odznaka mi sie nie odblokowała
Odpowiedz
jakim??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wisienqka dnia wtorek, 9 lutego 2010, 17:26 napisał

Witam mam problem w orzamarze ponieważ jak wiadomo można pomóc Behlenowi i udać się do niego na audycję lub lordowi Harromontowi lecz ja pomyślałem tak hmm będę lepszy i pomoge temu i temu dzięki temu dostane więcej informacji a następnie może coś lepszego się wydarzyć .. ,ale ,że nie wiem jakim cudem:( radny Bhelena dowiedział się o mojej pomocy Harromontowi a Harromonta radny dowiedział się o pomocy Bhelenowi postanowili nie rozmawiać ze mną czyli mnie olać i teraz chodze w tą i we w tą i nic nie moge zrobić pomocy co mam zrobić ? nie piszcie ,że mam od nowa bo się załamie ..;/ tyle roboty na marne.. a w misjach mam ,że mam się udać do tego Gavorna pomocnika Bhelena i pogadać z nim po skończonych misjach a on do mnie takie coś " Idź sobie z tąd nie mam Ci NIC do powiedzenia" ,ale to nie jest rozmowa po prostu automatycznie jest to samo kiedy na niego kliknę ..;/ Dodam ,że gram krasnoludem ,który jest szlachicem i został wygnany..


Jeszcze jeden problem czy ktoś powie mi z kąd zgrać save'y z DA ? bo mam na kompie brata też postać i chętnie bym nią również dokończył grę lecz nie wiem z kąd można je zgrać.


Jeśli ktoś ma problem opisany powyżej to polecam :

Dragon Age Patch 1.04

Lista poprawek:

OSIĄGNIĘCIA


*
W wersji PC czasami obrazki i komunikaty osiągnięć nie były wyświetlane poprawnie. Zostało to naprawione.


ZAWARTOŚĆ DO POBRANIA


*
Poprawiono problemy z autoryzacją w przypadku zawartości do pobrania.
*
Talenty Krwi z dodatkowego pakietu Baza Szarych Strażników działają teraz poprawnie w innych modułach.
*
Zainstalowanie nowych pobranych elementów nie powoduje już wyszarzenia opcji "Inne kampanie".


ROZGRYWKA


*
Wielokrotne przechodzenie pomiędzy obszarami w Pustce zwiększało liczbę odpalanych efektów graficznych, spowalniających rozgrywkę. Zostało to naprawione.
*
Naprawiono kradzieże kieszonkowe. Do tej pory udane użycie tej umiejętności nie oznaczało zdobycia przedmiotów.


INTERFEJS UŻYTKOWNIKA


*
Nad głową gracza nie będą się już pojawiać cyfry.
*
Statystyki zadawanych obrażeń są teraz prawidłowo aktualizowane po odłożeniu broni na ekranie ekwipunku.
*
Nazwy z akcentami i znakami są teraz wyświetlane prawidłowo na ekranie wczytywania.
*
Przełączanie pomiędzy Dragon Age: Początek, a Dragon Age: Początek - Przebudzenie nie przywraca już domyślnych ustawień.
*
Sprzedanie zbyt wielu przedmiotów temu samemu kupcowi nie uszkadza już plików zapisu.
*
W przypadku nowej instalacji, dochodziło do automatycznego wysyłania obrazków. Zostało to naprawione.


IMPORTOWANIE POSTACI


*
Importowanie postaci do nowego modułu z zapisu bez bohatera w drużynie, powodowało zawieszenie gry. Zostało to naprawione.
*
Postaci zaimportowane do Dragon Age: Początek zaczynają teraz grę z założonym ekwipunkiem i ubraniami.


WYDAJNOŚĆ


*
Usunięto wiele wycieków pamięci, zmniejszając częstotliwość zawieszania się gry.
*
Zaktualizowano sterowniki dźwięku, zmniejszając szansę zawieszania się gry.


WITRYNA SPOŁECZNOŚCIOWA


*
Poprawiono różnorakie błędy związane z nieprawidłowym wysyłaniem portretów na witrynę społecznościową BioWare.


Poprawki Dragon Age: Początek

ROZGRYWKA


*
Poprawiono błąd związany z pojawieniem się niewłaściwej postaci podczas rytuału Morrigan.
*
Gracze, którzy uratowali swoich towarzyszy w Pustce w wątku Przerwany Krąg, nie są zmuszeni do samotnej walki z demonem gnuśności.
*
Gracz nie może się już zablokować wykonując zadania dla obu kandydatów w wątku Orzammaru.


Poprawki Dragon Age: Początek - Przebudzenie

ROZGRYWKA


*
Poprawiono różnorakie błędy związane z niemożnością rozpoczęcia zadań osobistych, co prowadziło do problemów z akceptacją u członków drużyny.
*
Lillith podziękuje graczowi tylko raz po jej uratowaniu w Twierdzy Czuwania.
*
Podczas szturmu na Amarant występował błąd, który powodował niezniszczalność niektórych wrogów, uniemożliwiając dalszą grę. Nie ma to już miejsca.
*
Gracze mogą teraz otrzymywać liściki od dawnych sympatii.
*
Mistrzowskie i patronackie runy srebrnorytu są teraz runami broni a nie pancerzy.
*
Mistrzowska runa spowalniania może być teraz kupiona u handlarzy.


IMPORTOWANIE POSTACI


*
Zaimportowani łotrzykowie prawidłowo wykrywają teraz pułapki.
*
Wiadomość, "Stara grafika tatuażu, nie używać!" nie będzie się już pojawiać na twarzach niektórych zaimportowanych postaci.

Bardzo dobra poprawka


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rafał dnia piątek, 26 listopada 2010, 10:28 napisał

jakim??


Nie chciałbym tutaj zniszczyć ci pewnego zaskoczenia fabularnego, więc nie podam konkretnego imienia, lecz powiem, że już tę postać spotkałeś i znasz ją dość dobrze - przynajmniej z własnych doświadczeń losowych. Więcej nie powiem, bo to na prawdę świetny smaczek fabularny, który po ujawnieniu smakuje już jak podeszwa.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 26 listopada 2010, 21:04 napisał

Nie chciałbym tutaj zniszczyć ci pewnego zaskoczenia fabularnego, więc nie podam konkretnego imienia, lecz powiem, że już tę postać spotkałeś i znasz ją dość dobrze - przynajmniej z własnych doświadczeń losowych. Więcej nie powiem, bo to na prawdę świetny smaczek fabularny, który po ujawnieniu smakuje już jak podeszwa.




rozumie ale wlasnie nie wiem jak to zrobic zeby zwerbowac ta postać
Odpowiedz
Lionel, nie męcz człowieka, skoro tak bardzo chce wiedzieć

Rafał, jeśli przeszedłeś grę i nie wynikło to z rozmowy, albo po prostu chcesz sobie zaspoilerować, to zajrzyj do linka: http://dragonage.wiki...cret_companion

A co do wyposażenia sojuszników, to na dobrą sprawę nikt nie wie, czy to coś daje, czy nie, nawet na wiki nie wiedzą.

Odpowiedz
← Dragon Age

Dragon Age PC - Orzammar Problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...