[Risen] Kilka pytań

Witam,

Mam mały kłopot.Oglądałem wiele filmików na necie i za każdym razem widziałem u ludzi w ekwipunku niektóre przedmioty na niskich levelach.Sądzę po tym że muszą być gdzieś blisko i w dostępnych miejscach skoro je posiadają.Poszukuję głównie mieczy obsydianowych, zwojów (przełamanie magicznej bariery) albo run (zamiana w popiołaka oraz przełamanie magicznej bariery).Bo o zbroi Tytana raczej nie mam co marzyć ;] chciałbym znaleźć także hełm strażnika miejskiego.Pewno jest to banalne ale zapewne gdzieś je przegapiłem.Byłbym wdzięczny za pomoc, przynajmniej w opisie mniej więcej gdzie to może być.

Należę do bandytów jeśli to pomoże i nie mam rozwiniętych zdolności magicznych.Męczę te wredne popiołaki ale są za ciężkie jak na mój poziom.Jeśli chodzi o lvl to mam 17y.


z góry dzięki..
wislak
Odpowiedz
Z tego co pamiętam u kowala w mieście można było kupić hełm.
Miecz obsydianowy znajdziesz po zabiciu pierwszego jaszczuroludzia, nie wcześniej. Ale do tej pory powinieneś mieć kowalstwo juz dobrze rozwinięte i miecze wykute przez Ciebie będą lepsze.

Zbroja tytana to jeden z ostatnich questów w grze i dostaniesz ją na sam koniec.

A zwoje... są wszędzie i nigdzie. ;p

PS. Będą popiołakiem nie pokonasz popiołaka raczej.
Odpowiedz
Aha okey.Hełm poszukam w mieście.Na popiołaka mam już sposób a co do tych mieczy to mógłbyś trochę więcej napisać? Gdzie znajdę tych jaszczuroludzi z tymi mieczami? Chodziłem po różnych jaskiniach w podziemiach i coś jaszczuropodobnego widziałem ale czy ja wiem czy to byli oni ;p
Odpowiedz
A w którym momencie fabuły można na nich natrafić?Ja aktualnie wypełniam zadania dla Mistrza Zakonu.
Odpowiedz
Hełm już kupiłem, jaszczuroludzi znalazłem, miecze obsydianowe także lecz ciągle nie mogę znaleźć zwojów lub runy do magicznej bariery.Potrzebne mi to jest bardzo bo już w 3ech miejscach nie mogę się przedrzeć na drugą stronę.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...