[BGII] Baldur's Gate II - problem z instalacją

Witam wszystkich na forum bardzo serdecznie, postanowiłem napisać tu temat bo w internecie nie znalazłem żadnego remedium na mój problem.

Podczas instalacji, czy to z płyty, czy to z dysku(przekopiowałem z płyty pliki BG2 bo to miało rzekomo pomóc) i w jakimś stopniu instalacji pojawia się taki błąd

http://www.fotosik.pl...80b20e2c5.html

Próbowałem to zignorować, opcja ponów próbe skończyła się fiaskiem, lecz zaraz potem wyskoczyło mi 50 innych errorów, dając ciągle ingoruj dobrnąłem do końca instalacji, jednakże skoro nie ma tego pliku to nie idzie po prostu odpalić gry, zakupiłem Sagę Baldur's Gate na www.play.pl Extra klasyka wydanie XK Gold, wersja BG1 działa bez problemu, niedługo zaczne drugi rozdział, ale już chciałbym zainstalować BG2 może ktoś pomóc?
Odpowiedz
Rozumiem, że próbowałeś reinstalacji gry? Saga jest tragiczna pod względem technicznym - wiele konfiguracji ma z nią problemy, do tego mody zostały źle przygotowane i potrafią po prostu schrzanić się od początku do końca.
Jaki masz system operacyjny? Tylko z Sagą problem? Płyta nie jest porysowana? Często wystarczy skopiować działające pliki z innego wydania gry i podmienić. Czasami mody gryzą się z resztą i wychodzi jak wychodzi.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia środa, 13 stycznia 2010, 15:12 napisał

Rozumiem, że próbowałeś reinstalacji gry? Saga jest tragiczna pod względem technicznym - wiele konfiguracji ma z nią problemy, do tego mody zostały źle przygotowane i potrafią po prostu schrzanić się od początku do końca.
Jaki masz system operacyjny? Tylko z Sagą problem? Płyta nie jest porysowana? Często wystarczy skopiować działające pliki z innego wydania gry i podmienić. Czasami mody gryzą się z resztą i wychodzi jak wychodzi.


Nie zrozumiałeś mojego pytania, ja tej gry nie mogę nawet zainstalować, a co dopiero uruchomić, niby raz zainstalowałem biorąc ignoruj na error, ale wtedy nie działa( pewnie z winy errora) Tak mam sagę, BG1 działa bez problemu, tak samo instalka, hm... Modów nie tykałem wole najpierw przejść "na czysto". System to XP, ale skoro BG1 dziala to BG2 powinno dzialac jeszcze lepiej...
Odpowiedz
Sprawdź grę na innym komputerze i zobacz, czy błąd się powtarza.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia środa, 13 stycznia 2010, 20:30 napisał

Sprawdź grę na innym komputerze i zobacz, czy błąd się powtarza.


A to akurat trafna opinia;d dziękuje sprawdzę
Odpowiedz
Niestety, na kompie mojej mamy się instaluje mimo, że ma Vistę i wszystkie gry np. H3 jej się ścinają...Ja mam XP, i takie nowe gry jak Dragon age idą aż miło, a mi BG2 stawia opór... Format komputera nie pomógł.
Odpowiedz
No to pozostaje zgłosić się do pomocy technicznej dystrybutora. Jednak to nie problem płyty.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mam identyczny problem, za pierwszym razem zignorowałam te błędy, ale gra nie chciała mi się odpalić. Za drugim, jakimś cudem mojej mamie udało się ją zainstalować (dzięki ignorowaniu komunikatów o błędach), włączyła się bez problemu, "Tron Bhaala" i import postaci działały bez problemu, cała byłam w skowronkach... ale kiedy próbowałam odpalić "Cienie Amn", udało mi się zobaczyć tylko fragment początkowej scenki, a potem ekran gry zrobił się niebieski i pojawił się komunikat, że płyta nie jest w napędzie... przerwało mi mniej więcej w chwili, gdy pojawiła się postać o włosach koloru łososiowego, być może Imoen, albo ktoś inny, nigdy nie przechodziłam tej gry. Moje wydanie BG 2 pochodzi z "Legend RPG" wydanych po polsku, jeśli się nie mylę, przez CD Projekt. Inne gry "Planescape", "Icewind Dale 1 i 2", oraz "Lionheart" zainstalowały się bez problemu, BG 1 nie próbowałam na razie instalować, bo mam wersję EE kupioną osobno i uznałam, że nie potrzebuje dwóch różnych wersji tej samej gry na komputerze. Mam system Windows 7.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Baldur's Gate II - problem z instalacją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...