[Risen] Kody

Nie ma tu tylko czegoś o przywoływaniu obiektów, a to jest takie proste...
Wystarczy najechać na np. łóżko i w konsoli wpisać słowo "edit". Wyświetli sie nowe okno. Trzeba wyszukać linijkę z kodem na przedmiot (to chyba dryga od góry po prawej stronie okna). W przypadku lepszego łóżka kod wygląda tak: Object_Interact_Bed_Rich. Teraz wystarczy przepisać to do konsoli pamietając o tym, żeby przed kodem wpisać słowo "spawn". Dzięki temu można przywołać prawie wszystko (nie udało mi się jeszcze przywołać stołu (nie alchemicznego).
Odpowiedz
Jak obracać stworzone obiekty??
Odpowiedz
Idzie obracac te przywolane obiekty?Jak tak to jak?
Odpowiedz
teach INT xx- w miejsce xx wartość jaką chcemy ustawić w MĄDROŚCI
teach LP xx- w miejsce xx wstawiamy liczbę ile chcemy Punktów Nauki ;]
teach STR xx- w miejsce xx podstawiamy wartość naszej SIŁY

Pirania Bytes poprostu dal prawie wsio to samo co w Gothic , nawet kody pasują ;]
Odpowiedz
a gdzie kod "kill"??? co najciekawsze zabijajac tym kodem dostajesz doswiadczenie.
Odpowiedz
Jeszcze najciekawszy kod "edit PC_Hero" możemy zmieniac wszystkie statystyki i umiejetnosci
Odpowiedz
moze mi ktos podac kod na pierscien wasala
Odpowiedz
jaki kod na kawałek pancerza???
Odpowiedz
Spoko gra i kody też. Jeśli się przejdzie pierwszy raz gre bez kodów to nastęnym razem fajniej grac z kodami!
Odpowiedz
A ja mam taki problem: Nie mogę wejść do płn. wsch. świątyni. Pierwszym razem wszedłem przez jakiś błąd gry, wykonałem misję i teraz Eldric każe mi przynieść dysk. Wiem, że bariere powinien zniszczyć Cyrus, ale teraz nie ma w rozmowie z Cyrusem takie akcji żeby mi dał zwój niszczący barierę, tylko opcja handlu.
Wpisałem kod na zwój niszczący barierę, ale ten zwój nie działa. W Gothicu klawiszem k można było przejść przez ścianę. Jest w Risen taki odpowiednik? Albo dajcie kod na dobry zwój.
Odpowiedz
JA mam problem mam 4 act i pogadalem z Ignatiusem ( cgyba ten mag tsk sie nazywa) on powiedział mi ze chca mnie na misztra i powiedzial ze jak bede gotowy to mam przyjść i staneli w świątyni i nic nie moge mu takiego powiedzieć, stja przygotowani do ceremoni i kaput nic wiecej nie moge znimi gadać ( z magami) wie ktoś jak wyjśc z tego? albo co zle zrobiłem?
Odpowiedz
@Up
Masz założoną odpowiednią broń? W 1 akcie trzeba było mieć.
Odpowiedz
Jaki jest kod na złote misy?
Odpowiedz
Możecie podac kod na głowe Betsy ( no wiecie tej krowy )
Odpowiedz
Hej a może, macie kod na woreczek z przyprawami zakupiłem kilka a teraz nie pamietam gdzie i ciężko je spotkać. taka niewinna rzecz, a lubie nieraz coś ugotować
Odpowiedz
Jest jakiś kod na pierścień wasalny? Zabiłam już wszystkich nieumarłych władców, ale jeden tak jakby spadł mi z klifu do wody i teraz nie mogę znaleźć ciała, żeby zabrać pierścień.
Odpowiedz
jak napiac znak tyldy ten znak napoczątku kodu bo niemoge go napisac robi sie chasztag pomocy
Odpowiedz
Jak wskrzesic postac?
Odpowiedz
← Artykuły

[Risen] Kody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...