[NWN1] patch

postanowilem sobie odswiezyc gre i mam problem z patchem, a mianowicie sciagnalem 1.69, zainstalowalem tak jak trzeba i po przejsciu 1 rozdzialu nie widze zadnej roznicy miedzy wersja z patchem, a ta w ktora kiedys gralem. W opisie patcha jest napisane, ze dodali bardzo duzo nowych rzeczy, ale niestety ja ich nie mam. W lewym gornym roku okna startowego gry jest v1.69 wiec co jest nie tak? To trzeba jakos inaczej uruchamiac?
Odpowiedz
Hm, tutaj napisali, jakie zmiany się pojawiają. Spójrzmy na kilka przykładowych:

Nowa klasa prestiżowa - Rycerz Purpurowych Smoków

Nie ma jej w trakcie tworzenia postaci? Może być nieaktywna - to prestiżówka, dostępna już w samej grze po spełnieniu wymagań.

8 nowych zestawów elementów:

Te dostępne będą jedynie w edytorze. Możesz sprawdzić czy są bawiąc się edytorem.

15 nowych utworów muzycznych

To już trzeba słuchać samemu

Nowe stworzenia (ponad 100 nowych wyglądów), Nowe obiekty (blisko 350), Nowe drzwi (15 generycznych + 71 w poszczególnych zestawach elementów)

To zapewne także w edytorze. Jednak biorąc pod uwagę rozmiar poprawki, pewnie i w grze niektóre modele mogły zostać podmienione na nowe.

Inne

Cały szereg poprawek, na pierwszy rzut oka ich nie widać, ale są.

Co do tego, iż mogłeś źle zainstalować - ściągasz i uruchamiasz instalator. Nie pojawiły się żadne problemy, gra wyświetla swoją wersję, więc jest jak najbardziej w porządku.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
dzieki za odpowiedz, pokombinuje jeszcze z tym troche.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

patch - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...