[TESIII] Daedryczne przedmioty

Oczywiście, że te dwie rzeczy nie mają nic ze sobą wspólnego. Jednak pokonanie Lorda nie jest aż tak trudne


Odpowiedz
Taką opinię słyszałem od wielu graczy. Przynaję więc, że nie zweryfikowałem tych wiadomości. Ale racja: Lord jest najlepszym źródłem "daedrycznej" zbroi. No chyba, że ktoś woli zabić Divaytha Fyr'a A jak wszystkim dobrze wiadomo, zbyt wczesne jego uśmiercenie skutkuje niemożnością ukończenia wątku głównego (nie chodzi mi tylko o zabicie Dagoth Ura ale o przejście "krok po kroku").

Pozdrawiam

Goel
Odpowiedz
jak możecie to mam pytanie jak nazywa się jaskinia koło suran co jest tam deadryczny kirys ?
Odpowiedz
Jesteś pewny, że w którejś z jaskiń rzeczywiście on jest?
Odpowiedz
W jakiejs jaskini miner.gif na wschód od Suran(zresztą bardzo dobrze strzerzonej) znalazłem Daedryczny Kirys(z właściwością Lekkości 50 pkt)
Kaliousehio tak napisał dlatego tak myśle
Odpowiedz
A ja znalazłem 2 deadryczne Claymory . 1 Gdzieś na Solatheim a drugi nie pamiętam.
Odpowiedz
Nie Solatheim tylko Solstheim. A inna sprawa jest taka ze w tym temacie jak sie nie myle mowimy kto co znalazł i GDZIE a nie chwalimy sie co znaleźliśmy. Ja osobiści dlugo gram w serie TES a na Solstheim znalazlem z Daedrycznego zestawu tylko naramiennik wiec badź tak dobry i podaj lokacje Claymora.


Troche czasu mineło a ty nie podajesz lokalizacji więc chyba to jest kłamstwo.
Odpowiedz
Daedryczny Claymore leży sobie na półce w skarbcu Telvannich w Vivek. Jest tam też mnóstwo złota i innych kosztowności, w tym prawie kompletna zbroja z ebonu.

[EDIT]

W skarbcu Redoran, w dolnej krypcie, znalazłem jeszcze Daedryczną włócznię.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Naramienniki w jakiejs jaskini.Oczywiscie na koniec można zabic Fyra xD.

[Dodano po 51 sekundach]

Claymor jest w plantacji Dren.

[Dodano po dobie]

Sory ze 2 posty pod rzad ale tarcza,dlugi miecz i tanto sa tez w plantacji Dren.Pozdro
Odpowiedz
Nie zrozumieliśmy się. On znalazł daedryczny Claymor w Bloodmonie. Sądze że sie pomylił albo ja go nie znalazłem a wątpie w to. A naramienniki można znaleźć tylko w dodatkach. Prawy w Bloodmon a lewy w Tribunal. W samym Morrowind można je zdobyć mordując Divaytha Fyra lub dzieki konsoli Lord Małpi Rozum ma cały staff. Więc dziwi mnie że naramienniki leża w jaskiniach.

A żeby nie nabijać to:

Daedryczny Sztylet można znaleźć w:

ma go Darvasa Vades Tel branora

Therana (w misji dla gildi magów sie i tak ją ubije więc żadna strata)

w Dagon Fel wieża tego Kruka

Kilka dobrych daedrycznych itemków jest w Ashelmawia (topór, buława i rzutki chyba)
Odpowiedz
na pewno łatwo zdobyć deadreczyną broń, każdą, czy to łuk, topór czy coś innego, to nie ma znaczenia. zapewne zna tą sztuczkę kilku z was, czyli trzeba znaleźć pewną ukrytą kopalnię ebonu w pobliżu Balmory, jest po drugiej stronie tego takiego mostku przed kopalnią jaj kwama. trzeba tam tylko wejść kawałek ale warto zajrzeć dalej w celu zebrania ebonu, nie mam tam zbytnio przeciwników, tylko kilka szczurów, a potem lecimy do Vivek i idziemy do nawiedzonego domu, niestety nie pamiętam w jakiej to było strefie, ale potrzebny nam będzie profesjonalny wytrych i baardzo dobrze wyszkolone otwieranie zamków lub kilka czarów włamania Ondusiego. tam tylko idziemy do pewnego człowieka, nazwy również nie pamiętam bo jest to tylko jednorazowe dla każdej postaci i masa czasu minęła odkąd tam byłem ale mniejsza, mówimy mu o tej kopalni i możemy wybrać jaką broń chcemy, zapyta nas zwyczajnie czym najbardziej lubimy walczyć i da nam tą właśnie dedryczną broń, najlepszy wg. mnie jest łuk albo miecz ( nie jestem pewien ale chyba on nie daje dai - katany, to musicie sami sprawdzić ) ale jak kto woli mam nadzieję, że pomogłem nieco tą informacją
Odpowiedz
Ja daedryczny długi miecz zdobyłem jak zabiłem jakiegoś gościa w plantacji dren
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Daedryczne przedmioty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...