[GII:NK] Morski potwor

Użytkownik Bezimienny Michał dnia sob, 07 kwi 2007 - 10:04 napisał

Gdzie moge znalezc wodnego potwora? Slyszalem ze gdy sie plywa po przystani w korinis to po pojawia sie morski waz ktory nas wciaga pod wode a ja szukalem go plywajac i niemoge go znalezc.

[post="57484"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


ja też go szukałem i nie znalazłem i jestem pewien że nie istnieje
Odpowiedz
Jeśli ,ktoś bardzo chce go zobaczyć to:
tam na plaży gdzie jest Piracki Kordelas(obok statku) idziemy prosto aż dojdziemy do wody,wchodzimy płyniemy w strone skał(w lewo) a potem cały czas prosto.Ja zawsze gdy tak robie to pojawia mi się filmik nie wiem jak u was?I jeszcze jedno kto powiedział,że w Youtubie nie ma tego filmiku?Wystarczy poszukać:
http://www.youtube.com/watch?v=hgkiCWfkSIE
Odpowiedz
Hm.. wąz morski tak?? Ja mam starą wersję więc napewno nie będe go miał albo może zakupię sobię nowszą i spróbuje Ale kiedyś też płynałem przez morze i miałem te napisy a jak płynąłem dalej to usłyszałem głos potwora. Jak się wredy przestraszyłem. Omało co bym spanikował i biegał po domu a to dlatego że miałem słuchawki na uszach i głośno muzykę w grze
Odpowiedz
Szkoda że mi się to ani razu nie przydarzyło spędziłem mniej więcej godzinę szukając tego potwora
pisało tylko ; ''[/b]piranie cię obserwują'' i ''[b]piranię gryzą cię po stopach'' czy coś w tym stylu
Odpowiedz
Mi tam udało się go znaleźć - nic nadzwyczajnego.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja nawet nie próbowałem go szukać... Ciekawym, czy ja go miałem. Teraz Gothica na kompie nie mam i nie chce mi się instalować
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ja co ciekawe też nigdy go nie spotkałem... napisy owszem były i dzwięk był..... tylko potwora brak
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik marcineczek22 dnia sob, 17 lis 2007 - 14:49 napisał

Tu chodzi o to że dalej nie ma dalej gry . Albo wpisywałeś kody i ci się coś zepsuło


Też tak mam i to nie przez kody. Po prostu tak się dzieje i tyle. Ja jakoś nie mogę na niego trafić a szkoda Ale spróbuje płynąc na zachód jak mówił kolega wcześniej
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Archol dnia pon, 09 kwi 2007 - 20:44 napisał

Jak już było napisane wyżej, nie występuje on we wszystkich wersjach gry. To, że Ty go miałeś nie oznacza, że będą go mieli wszyscy. Ja osobiście miałem napisy, które wymienił w swoim poście Bezimienny Michał, żaden filmik się u mnie nie pokazał.





Hmmm a u mnie też jest napis:"Piranhas are watching you, Piranchas are crothing your boots, well swim to home to mummy" jak mam włączone kody, słychać potwora ale mnie nie pożera. Z kolei jak wyłączam kody i tam płynę to ukazuje się filmik...
Odpowiedz
Bo filmik się ukazuje tylko jak macie wyłączoną konsole i wszelkie inne kody. Mi się pojawia zawsze z wyłączoną konsolą. Pomogłem wam. Teraz wy mi pomóżcie i napiszcie co w tych 3 komunikatach pisze bo nie znam niemieckiego.
Ps mi się pokazuje tylko Piranha are watching you. żadnego innego napisu.
Odpowiedz
tego potwora to ja nie widziałem ale zrobię to jak zainstaluję gothica 2 ale raczej w coś takiego nie wierzę po nie waż bardzo często odpływałem daleko i nigdy go nie widziałem
[po jednej minucie]

widziałem jeden raz ten napis ale wypływając z obozu piratów a więcej razy to już go nie widziałem
Odpowiedz
No nie wytrzymam zaraz... nie wierzysz? To se bylo trzeba w google wpisac Gothic 2 potwor morski. Podam link bo pewnie ciezko znalzec http://www.youtube.co...?v=bAQdWP4AiLM i pewnie ten filmik jest z innej gry bo ty nie wierzysz. A masz włączone kody? A co do napisów to one sa po angielsku a nie po niemiecku(tak mi sie wydaje) i znacza coś w stylu Piranie depczą Ci po piętach(butach) więc uciekaj do domu do mamusi.
Odpowiedz
Istnieje ten potwór Odkryłem go parę lat temu przypadkowo płynąc ale wtedy się przestraszyłem ... trochę straszny filmik xDDDD a i jak nie widzieliście potwora wpiszcie na YT " Gothic 2 - Potwór morski " a i jeśli płyniecie na kodach tzn wciskanie " k " żeby było szybciej to wtedy was nie pożre ... musicie płynąć normalnie


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
Ten potwór jest na końcu oceanu . Jednak kiedy będziesz płynął tam z kodami to go nie będzie . Jest to krótki filmik tak na prawdę żadnego stwora tam nie ma . Producenci nie chcieli abyśmy się dowiedzieli że ocean w Gothic się kończy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia sobota, 9 stycznia 2010, 19:57 napisał

No nie wytrzymam zaraz... nie wierzysz? To se bylo trzeba w google wpisac Gothic 2 potwor morski. Podam link bo pewnie ciezko znalzec http://www.youtube.co...?v=bAQdWP4AiLM i pewnie ten filmik jest z innej gry bo ty nie wierzysz. A masz włączone kody? A co do napisów to one sa po angielsku a nie po niemiecku(tak mi sie wydaje) i znacza coś w stylu Piranie depczą Ci po piętach(butach) więc uciekaj do domu do mamusi.



Masz racje to po angielsku. Po niemiecku by bylo cos z fressen albo beissen deine füße albo fuße ale to pierwsze raczej.
I tez nei moge dotrzec do potwora ale jak kiedys gralem z moim przyjacielem u mnie albo u niego chyba u niego ale nie wazne to go spotkalismy. A 1 raz to jak bylem u siebie i testowalem topielca wyplynolem z miejsca gdzie w Nk bylby tamten rybak co mu kumpel zaginol. Testowalem w sensie zwoj zmiany w topielca.
Odpowiedz
← Gothic

Morski potwor - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...