Pliki Do Gry Na Silniku Eclipse Evolution 2.7

Witam! Jeśli ktoś ma chęć stworzyć własnego mmorpg-a łatwo i szybko niech wejdzie na http://www.freemmorpgmaker.com !

A teraz przejdę do rzeczy.:


Potrzebuję gotowych rzeczy do gry na sliniku Eclipse 2.7 . Konkretnie chodzi mi o pliki w rozszerzeniu .dat np. mapy : map1.dat , map2.dat , map3.dat (zalezy ile w danym pakiecie map jest) i tak samo z innymi czyli:
? = numer
- mapy - map?.dat
- Moby (npc) - npc?.dat
- itemy - item?.dat
- czary - spells?.dat
- sklepy - shop?.dat
- banki - bank/s?.dat

Przedewszystkim potrzebuję map reszta to dodatkowo bo reszte łatwiej dorobic.. Żeby było dobrze wystarcza mapy, itemy, npc


Jeśli istnieje takie cos prosilbym o link

z gory thx


p.s. - uwaga - na 2.7 chyba są inne wymiary map takze mogą nie działać ale najwyzej zmienilbym wersję na 1.0 jakby byly te gotowce
Odpowiedz
Chcesz szybko i łatwo stworzyć MMORPG?
Potrzebujesz obiektów? Ale co, post nuklearne klimaty, mhroczny gothic fantasy, a może coś jeszcze innego.
Sprecyzuj o co ci chodzi? Co to za gra. Ty zamierzasz ją zrobić z tych pozbieranych plików?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Eclipse Evolution to taki silnik.. wszystko jest w nim gotowe
tylko jest pare folderów (Items, Spells, Shops itd). i ja bym chciał tam
wtrynić jakies gotowce w rozszerzeniu .dat bo nie chce mi sie budowac to wszystko samemu..
Odpowiedz
Ale jaki klimat gry?? Fantasy się domyślam, ale odpowiedz na pytanie Ven`Diega.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Pliki Do Gry Na Silniku Eclipse Evolution 2.7 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...