[DS] Dungeon Siege II + Broken World - Spolszczenie Full Lektor PL! (Zapraszam do pomocy!)

Witam
Jak w temacie, mam zamiar stworzyć pierwsze spolszczenie nieoficjalne z lektorem do słynej i wspaniałej gry Dungeon Siege II z dodatkiem Broken World.
Wiem, wiem wszystko ładnie kolorowo... Tylko jak to uczynić!
Ha i tu wchodzi wasza kwestia
Otóż przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że aby to uczynić to potrzeba zorganizowanych fanów owej gry oraz z odpowiednimi atrybutami.

Kto będzie potrzebny:
- Programista (Osoba odpowiedzialna za: znalezienie i podmienianie nagranych plików oraz zmienienie ich w odpowiedni format do gry, oraz znalezienie i przygotowanie odpowiednich tektsów do odpowiednich osób) [Wiem, wiem to najgorsza rola, lecz hołd składać ochotnikowi]
- Aktor Głosowy (Ktokolwiek, mogący nagrać swój głos lub go udzielić przypisując do danej postaci fabularnej gry. ) [Poszukiwani: Mężczyźni, kobiet, starsi i młodsi - Wielu tzw. wszyscy, Posiadanie mikrofonu]
- Tester systemu (Osoba odpowiedzialna za sprawdzenie poprawności całego projektu) [Wielu ich nie trzeba ważne aby znali się troche na tym i mieli troche wolnego czasu]
- Specjalista od spraw publikacji (Wiem, wiem przesadziłem z nazwą.. Osoba rozprzechniający nasz projekt w fazie końcowej jak i między uczestniczącymi w projekcie) [Oby szybkie łącze i czas...]---

Gwarantuję:
Po stworzeniu projektu:
- Oficjalną wersję naszego spolszczenia
- Przyjazną pracę
- Doświadczenie
- Wyróżnienie w udziale
- Zaistnienie w sieci ;P----

Podsumowanie:
Więc, nie mogłem nie wymienić kogoś poszukiwanego więc proszę o uświadomienie i zgłaszanie się poniżej kto jest zainteresowany do pomocy... Dalszy kontakt na gg:11008799 w sprawie omówinia szczegółów.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Dungeon Siege II + Broken World - Spolszczenie Full Lektor PL! (Zapraszam do pomocy!) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...