[GIII] Problem z kodami

Mam taki sam problem jak Diego. Też nie mogę uruchomić konsoli. Przeinstalowałem gre ale to nic nie dało. Prosze o pomoc co mam zrobić.
Gram na notebooku.
Odpowiedz
Tak bywa. Sam miałem identyczną sytuacje mianowicie jak pierwszy raz grałem to kody nie weszły, gdy jakiś rok później instalowałem to było już ok. Próbuj może w końcu wyjdzie.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Co oznacza błąd: "Command line option syntax error. Type Command /? for Help." ????
Odpowiedz
nie potrafię zapisać zmian w pliku ge3. Zmieniam z false na true i nic.! proszę o pomoc.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia sobota, 20 września 2008, 20:10 napisał

Tak bywa. Sam miałem identyczną sytuacje mianowicie jak pierwszy raz grałem to kody nie weszły, gdy jakiś rok później instalowałem to było już ok. Próbuj może w końcu wyjdzie.


O ja tak samo miałem
Odpowiedz
No kurde nie wiem
wpisuje już wszystko np.
give mike_arrow 200
albo give arrow 200
give Mike_Bolt 222
itd. itp.
i z kreskami i bez kresek ….

często pisze ze dodaje mi te strzały ale nic się nie pojawia .
Ale np. fullhealth działa tak - tylko dla testów

Nie żebym był człowiekiem który używa kodów bo to wcale nie cieszy ale chodzenie i szukanie tych strzał których już nie wiem gdzie szukać to jest żadna przyjemność z gry, i uważam to za błąd gry ze nie ma strzał.

Proszę o pomoc i wyrozumiałość
Odpowiedz
← Gothic

Problem z kodami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...