[NWN:HotU] I znów problem

Jestem w Grobowcu Mistrza Zagadek. Jest tam takie przejście z byskawicamił i nie moge go za nic otworzyć. Ustawiłem te posągi tak jak trzeba. Idą z nich te promienie ale to nic nie daje. Co jeszcze mam zrobić??
Z góry dziękuje za pomoc.
moze pociagnij te wajche czy dĽwignie czy co to tam jest która jest na przeciw drzwi?
ja mam taki sam problem tylko ze drzwi otworze ale pioruna nie mogę
Jedno pytanie: Pirat czy Orginał? piraty często mają takie błędy, może nie wszystkie, ale w większości. jak orginał to reinstalka. A jeśli to pirat, prosta sprawa: kup orginał
Jeżeli drzwi się nie otwierają sprawdż wszystkie wajchy na poszczególnych wysepkach i przełącz wszystkie tak żeby się świeciły na niebiesko, to powinno załatwić sprawę
Mam pytanie odnośnie Grobowca Mistrza Zagadek: jak zabić tego czarnago slaada, bo grając wojownikiem/czempionem torma, zadaje mu śmieszne mało obrażeń które on od razu regeneruje. Please help!!!
hyh fakt skurczybyk jest wytrzymaly ;] ale ja niemialam z nim problemow ;] grajac postacia "bard - 23, uczen czerwonego smoka - 10, mistrz oreza - 7" i bronia rapier +6 +obrazenia od trucizn noi fakt ze aribeth i nathyrra tez pomogly jednym slowem dostal baty az milo
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
A czy aribieght dobrze walczy i kim jest ta druga o której wspomniałaś Angelo
jak ja dobrze uzbroisz to dobrze walczy a nathyrra to drowia zabojczyni/czarownik ( albo czarodziej niepamietam ), ktora dolacza do ciebie pod koniec 1 rozdzialu w hotu i potem mozesz ja wziasc w 2 rozdziale ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...