Wszystkiego najlepszego...

Tokaru! Najlepszego ziomie. Życzę ci, żebyś nie trafił na mnie więcej na Polconie w jednym pokoju i żebyś trochę śmielej podchodził do ludzi, bo fajny jesteś.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
I ja się dołączę - wszystkiego najlepszego, samych sukcesów i wiecznego uśmiechu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Quentin, życzę osiągnięcia doskonałości w pisaniu artykułów, pogody ducha, pięknego umysłu i zadowolenia z życia
Odpowiedz
Najlepszego Tokar! Wszystkiego czego tylko sobie zapragniesz oraz tego byś miał więcej okazji zagrać ze mną w Ghost Stories! ;p buziak!
Odpowiedz
Dziękuję Wam wszystkim, jesteście kochani :*
Odpowiedz
Fajny to okres - wielu dworzan na urodziny Tak więc Ammonku dużo szczęścia (na rowerze też), mniej kłopotów, szybszej premiery ME 2 i spełnienia marzeń, które gdzieś tam chodzą ci po głowie. No i w ramach prezentu Lolth cię nie zje - z tym, że nie na pewno
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego dla Ammona
Odpowiedz
Ammon, coby Ci się lepiej żyło.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, byś nigdy nie stał się nekromantą!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Najlepszego Ammon na słotką sześniastkę.


... + Spóźnione najlepszego dla Tokara!
Odpowiedz
I żebyś urósł duży i straszny i stał się Ammonem - Re
Odpowiedz
Podziękowania dla wszystkich, jesteście wspaniali. :* <<< Kurde, ale rzadko używam tej emotki.
Odpowiedz
No, wszystkiego najlepszego. Wielu sukcesów w życiu, Ammon
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla VL i Kiyuku! :~)
Odpowiedz
Dołączę się, najlepszego, Panowie!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Z mojej strony również wszystkiego najlepszego, Panowie.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...