"Biedronka" wspiera RPG

Pół godziny temu przeżyłem szok. Za "Złotą edycję Gothic II + Noc Kruka", "Lionheart", "Saga Icewind Dale" i "Świątynię Pierwotnego Zła" w mojej osiedlowej, otwartej tydzień temu "Biedronce" trzeba zapłacić łącznie 40 zł!. Każda z tych gier, które w empiku chodzą po 20, 30, dychy leżą tam za 10 złotych. Oprócz nich w tej samej cenie jest "Painkiller Overdose" i "Supreme Commander". Wszystko oryginały, żadne badziewne podróbki. Jeśli ktoś bardzo by chciał, to mogę dla niego coś takiego zakupić za tę dychę, wysłać mu i potem mi odda pieniążki
Odpowiedz
W zeszłym roku też coś takiego chyba było.

Jeszcze coś jest czy tylko to co wymieniłeś?
Odpowiedz
W sumie to oni raz na kwartał robią taki rzut

Pełna lista tego rzutu:

- Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem
- BlackSite: Area 51
- Colin McRae Rally 2005
- Dead Reefs
- Freak Out: Extreme Freeride
- Gears of War
- Gore: Ultimate Soldier
- Gothic II Złota Edycja
- Juiced 2: Hot Import Nights
- Lionheart: Legacy of the Crusader
- Painkiller
- Painkiller Overdose
- Penumbra: Czarna Plaga
- Puzzle Quest: Challenge of the Warlords
- Saga Icewind Dale
- Saga The Suffering
- Sam & Max: Sezon 1
- Sega Rally
- Stranglehold
- Supreme Commander
- Świątynia Pierwotnego Zła
- Toca Race Driver 3
- Unreal Anthology

No i nadmienię jeszcze, że pomimo, iż gry są umieszczone w tandetnych, wielkich, tekturowych pudłach, to w środku znajdziemy poręczniejszy DVD Box. A może trafić się i pudełko np. z Extra Klasyki, jak i te premierowe (ze wszystkimi jego dobrodziejstwami) Warto więc pobuszować.
Odpowiedz
- Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem
- Colin McRae Rally 2005
- Dead Reefs
- Penumbra: Czarna Plaga
- Puzzle Quest: Challenge of the Warlords
- Toca Race Driver 3
- Unreal Anthology
- Sega Rally

Jeszcze te rzeczy, oprócz wymienionych na początku, widziałem tam w koszyku. Dzięki Tokarze za rzeczowe uzupełnienie
Odpowiedz
A ja zawsze mówiłam, że "Biedronka" to dobro ;]
Odpowiedz
No, to jutro w podskokach wyruszę do Biedronki, bo akurat godzinę mam wolną. Wiktul, wielkie dzięki za info, bo ja akurat nie wiedziałem nic o takowej promocji.
Odpowiedz
Cała przyjemność po mojej stronie Ja też nie wiedziałem. Szedłem z mamą po mleko
Odpowiedz
Ja kupiłem Gears of War i Świątynię pierwotnego zła
Byłem już w poniedziałek ( w dzień, kiedy rzucili te gry) o 7.00 pod biedronką.
I dobrze, bo po południu już połowy nie było

[font=\"Impact\"]Yes sir!![/font]


GM ma zawsze rację
Odpowiedz
Też kupiłem Gears of War i jeszcze Gothic 2 na dokładkę. Chciałem BlackSite do kompletu, ale po grudniu pustki i wątpię, żeby planowali dostawę. Za Biedronką w sumie nie przepadam, ale ta oferta mile mnie zaskoczyła.
Odpowiedz
Byłem właśnie w Pierdonce po bułki i można tam dostać za dychę "Two Worlds", "Dungeon Lords", a z nie-rpg "Wheelmana", "Postal X", "Killing floor" i "Painkiller Ressurection"
Odpowiedz
Te promocję są super. Zakupiłem ostatnie pudełka Fable, Sagi Icewind Dale i czarną edycję Painkillera. Leżały w koszu jak bułki. Co prawda że w środku pudełka metr na metr była sama płyta, ale za to w środku dysku było co trzeba. Instrukcja, solucja i poradnik plus kilka modów, soundtrack do odsłuchania i galeria (co najmniej w Icewindzie)
Odpowiedz
A w mojej biedronce był tylko zestaw gier podany przez Wiktula.Zakupiłem Two Worlds i nawet nie żałuję .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia sobota, 20 sierpnia 2011, 21:03 napisał

A w mojej biedronce był tylko zestaw gier podany przez Wiktula.Zakupiłem Two Worlds i nawet nie żałuję .


Sam się zastanawiam, dlaczego ten tytuł nie obił mi się o uszy wcześniej. Ma świetną grafikę i dość przystępną fabułę, a świat jest bardzo ciekawy. A samych błędów, jakie mu się zarzuca, nie zauważyłem albo nie były zbyt rażące. Chyba zadziałał tani marketing. Na szczęście przy drugiej części zrobiono to lepiej.
Odpowiedz
U mnie było: Two Worlds, Dawn of War II, Painkiller: Ressurection, Postal X, Dungeon Lords i Wheelman... i nie były to bynajmniej wersje boxowe.

Odpowiedz

Cytat

U mnie było: Two Worlds, Dawn of War II, Painkiller: Ressurection, Postal X, Dungeon Lords i Wheelman... i nie były to bynajmniej wersje boxowe.

Sosna strasznie tego Tobie zestawu zazdroszczę . U mnie nie było Dawn of War II grrr...

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Akurat Dawn of War II był tylko przez pierwsze 2 dni, miałem szczęście że trafiłem na początek promocji.

Odpowiedz
A u mnie na trzy biedry w mieście tylko w jednej są gry i żadnych RPG.
Odpowiedz
← Karczma

"Biedronka" wspiera RPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...