[GIII] Jeszcze raz...

Witam. Postanowiem sięgnąć znowu po Gothica. Tym razem po 3. Ale jak popatrzylem na te patche to nie wiem ktory jest najlepszy jedni mowia ze ten 1.70 a inni że 1.73... niech ktoś poradzi co ściągnąć do Gothica 3 żeby grało się w niego bardzo dobrze. i jak ktoś może wie to o co chodzi z tym questpackiem? i czy jest on po polsku.
Odpowiedz
Hahahah, na początek. Choćbyś nie wiem jakiego miał patcha to i tak nie będzie Ci się grało bardzo dobrze
Ja korzystałem z patcha 1.70, literki nie były za małe , ale i tak była masa bugów...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ja osobiście polecam 1.73 sam gram i jest dobrze. Małe literki mogą na początku denerwować ale potem się przyzwyczajasz. Poprawia on masę błędów i od razu można odczuć różnicę jeśli chodzi o poziom trudności: walka z ludźmi i orkami jest duuużo trudniejsza. Niestety wilki nadal są wszech potężne : (
Odpowiedz
← Gothic

Jeszcze raz... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...