Wszystkiego najlepszego...

I ode mnie też. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Najlepszego Valandilu. Czego ci życzyć? Byś nie skończył jak Prosiaczek

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
I żeby Ci szczęście wiecznie dopisywało. Wszystkiego najlepszego.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, monopolowego pod domem i powodzenia w życiu W życiu "gejmeksowskim", oraz prywatnym
Odpowiedz
Najlepszego, Val. Czegokolwiek tam sobie zażyczysz.
Odpowiedz
Świnki morskiej, kokosowego tortu i czegoś, na czym będziesz mógł przeprowadzić sekcję.
Odpowiedz
I szmalu jak lodu i ładniejszych hostess na targach przeróżnych No ale zdrowia to przede wszystkim, do nas zwłaszcza
Odpowiedz
Pieniędzy, zdrowia, władzy i jeszcze raz pieniędzy. I pieniędzy. Najlepszego Valandilu
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Ksysiu. Zdrowia, szczęścia i pieniędzy (wiecznie narzekasz, to Ci pożyczę chociaż tak ;p )i powodzenia z podrywaniem nieznajomych plażowiczek i ładniejszych hostess na targach i tego żebyś się nauczył odbierać telefon jak dzwonię i chcę zaśpiewać sto lat, sto lat Ty stara pupo! :*

I co tam sobie jeszcze zapragniesz w tym swoim pokrętnym umyśle miszcza ;p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia poniedziałek, 16 listopada 2009, 08:23 napisał

I żebyś nam rósł duuuuży i mądry...

No przecież jestem, tak?

Za wszystkie życzenia składam serdeczne "Bóg zapłać". Się wzruszyłem aż.
Odpowiedz
A ja spóźnione wszystkiego najlepszego Ci życzę
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Proszę, proszę...

Wszystkiego najlepszego mości Cou, wiecznego szczęścia, samych sukcesów, spełnienia marzeń, sześciu par odnóży, łaski Lolth i zdrowia - dużo, dużo zdrowia.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego życzę. Mniej drowów, więcej światła
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Hm, moc zawsze jest z moim (dmuchanym) mieczem Jedi rodem z Polconu 2009
Wierszyk ciekawy
Łaska Lolth wystarczy - jak mam ją, to mam i resztę
Ależ ja wychodzę na światło - czasami

Dziękuję wszystkim
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Koł, nie dziękuj jeszcze ;p Obyś trafił kiedyś do Pajęczych Otchłani. Niech trzymają się Ciebie zdrowie, potencja i pieniądze.
Odpowiedz
Ano ano, pięknych samochodów i szybkich kobiet Courunie
Odpowiedz
Najlepszego, Courunie. Żeby słoneczko częściej Cię widywało na powierzchni, a drowy i znęcania się nad pająkami zeszły na drugi plan.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...