Nowa skórka GameExe

Czy mi się tylko tak popsuło czy naprawdę jest nowa skórka lub inaczej mówiąc wygląd forum. Wszystko się zlewa ze soba i nie wiadomo gdzie kliknąć, co czytać i wogóle. Co się stało ze starym wyglądam. Tam wszystko bardzo dobrze było i wygląd był super
Dokładnie, musicie uzbroić się w cierpliwość. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Ogłaszam strajk głodowy!





Nie zabawiajcie się w Entera :roll: Jak Nazin wszystko dopracuje i podkręca śrubki gdzie trzeba, to się będziecie zastanawiali "jak na tym starym szajsie dało się normalnie postować" :?: Wszystko jest kwestią czasu.
Ja już widzę, że to forum jest lepsze. Tamto od początku mi się nie podobało.
Tylko przydałoby się zmienić kolory. Skąd tendencja u ludzi do robienia białych literek na czarnym tle? Czytać się może i da, ale jak się przechodzi wzrokiem na inną stronę (bądź drugi monitor, w moim przypadku) to oczy wypadają. Okropne niezdrowe uczucie.
Lou, nie marudź. Ciemne laye są lepsze bo nie rażą w oczy. Co do furutystycznego wyglądu forum... Hm... Przemilczę tę sprawę. Fakt, więcej ma bajerów, ale buuuuuu... Nie chcę się powtarzać, ale ja jestem "na nie".

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Louis dnia poniedziałek, 9 listopada 2009, 20:58 napisał

Ja już widzę, że to forum jest lepsze. Tamto od początku mi się nie podobało.
Tylko przydałoby się zmienić kolory. Skąd tendencja u ludzi do robienia białych literek na czarnym tle? Czytać się może i da, ale jak się przechodzi wzrokiem na inną stronę (bądź drugi monitor, w moim przypadku) to oczy wypadają. Okropne niezdrowe uczucie.




Ja jakoś problema nie widze, też mam dwa monitory. Skąd taka tendencja? Nie wiem, ale zawsze wolałem czarne tło i jasne litery. Pamiętajcie jednak, że to wszystko jest tymczasowe.
A będzie stara skórka? Bo mimo wszystko się do niej przyzwyczaiłem...





Jak nie będzie, to za karę skorzystam z nowej opcji i odejmę ci punkt, oceniając posta negatywnie





Tu nie ma być co na `nie`, bo możecie sobie marudzić do końca świata nawet. Tak jak Tar napisał, jak nie pojawi się tamta skórka dostosowana do tej wersji forum, to będzie trzeba korzystać z innych.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Nie dość, że pozmieniało się kilka opcji na gorsze, to jeszcze profile użytkowników koło posta wyglądają tragicznie. I gdzie odznaczenia? Zero ożywczości.
Poza tym chciałbym, żeby była szybka i pełna edycja posta tak jak wcześniej oraz szybkie i pełne pisanie posta, tak jak wcześniej.
A pomijam fakt, że dużo bardziej muli, a mam szybkiego neta.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Kurde, ludzie uspokójcie się wreszcie! Prace nad forum trwają cały czas! Przestańcie narzekać, a ktoś niech zamknie ten temat. Wszystko zostało już powiedziane.
Wiesz co Dany, podejrzewam, że to kwestia skórki, a nie wersji forum I wystarczy poczekać, zamiast pierdzielić i marudzić, bo wujek Nazin wszystko naprawi Chyba wolicie posiedzieć trochę na takim "gorszym" forum, niż mieć wyłączone dopóki nie ustawią wszystkiego? ;>
Amen.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
← Game Exe
Wczytywanie...