[NWN2] zwój ciemności

Witam mam pytanie jestem w momencie przywołania mefasma mam wszystkie składniki na przedmioty ogniskujące ale tu mam problem ponieważ żaden z moich magów którzy posiadają to zaklęcie nie ma zdolności tworzenia cudownych przedmiotów i na odwrót czy jest gdzieś w 3 akcie miejsce gdzie ten zwój można znaleźć .Bo nie za bardzo chce mi się walczyć z przeciwnikami licząc na to że z jednego wypadnie ten zwój
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Izanagi dnia piątek, 6 listopada 2009, 16:59 napisał

Witam mam pytanie jestem w momencie przywołania mefasma mam wszystkie składniki na przedmioty ogniskujące ale tu mam problem ponieważ żaden z moich magów którzy posiadają to zaklęcie nie ma zdolności tworzenia cudownych przedmiotów i na odwrót czy jest gdzieś w 3 akcie miejsce gdzie ten zwój można znaleźć .Bo nie za bardzo chce mi się walczyć z przeciwnikami licząc na to że z jednego wypadnie ten zwój



Po 1: mefasm daje ci złoto i kiczowate itemki po 2 : jak grasz dobrym to nie rób tego po 3 : można kupić u kupców w neverwinter podczas ucieczki mieszkańców jest na pewno u jakiegoś kupca P.S jak nie masz zdolności tworzenie cudownych przedmiotów to nie zrobisz :-)
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

zwój ciemności - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...