[BGII] Garść pytań

Witam wszystkich.

Grałem, gram i prawdo podobnie będę grał w BG. Ale mam kilka pytań, a mianowicie:
1. Chciał bym zacząć nową grę z modami i chciał bym się zapytać jakie mody przedłużają grę w podmroku.
2. W jakim modzie będzie najwięcej NPCów drowów
3. Jak klasą (najlepiej dwuklasowiec albo wieloklasowiec ) grać
4. Co ciekawego (mod, cep) możecie mi polecić
Odpowiedz
Eloszka.

1 i 2. Na stronie 8 tematu o modach Courun napisał o paru modach dla sympatyków drowów. Moda stricte wydłużającego questy w Podmroku niestety nie znam.
3. Cóż, zależy, z czym sympatyzujesz Ja polecam Kensai/Maga, Zawadiakę/Maga oraz Berserkera/Kapłana. Każdy z tych wyborów niesie ze sobą pewne fajne rzeczy: kensai i berserker to istne tanki i można je posłać do zwarcia, gdzie radzą sobie doskonale (aczkolwiek kensai potrzebuje też trochę wypasionego ekwipunku, bo nie może nosić zbroi i bransolet). Mag i kapłan to klasy czarujące, a wiadomo, że postać miotająca zaklęcia jest dwakroć ciekawsza Z kolei zawadiaka nieźle walczy, ma premię do KP co kilka poziomów, na wyższych poziomach masakruje ciosem w plecy, pułapkami i jeszcze umiejętność "Użycie dowolnego przedmiotu" - miód :]
4. Polecam Ascension i Tactics, o ile chcesz trochę się natrudzić. Obowiązkowy jest Ease of use, który poprawia wiele błędów w grze i umila rozgrywkę. Item Upgrade jest modem dla Ciebie, jeśli chcesz, żeby świetne przedmioty stały się jeszcze lepsze (m.in. można ulepszyć Dzienną Gwiazdę, Furię Niebios). The Darkrest Day to multum nowych wątków i przedmiotów, mod również interesujący.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Garść pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...