[TESIII] Problem z udźwigiem

Moja postać ma 60 siły, a więc 300 udźwigu. W czasie pielgrzymki do jednej z kapliczek dostałem na cały dzień Lekkość 100 pkt. Niestety, pojawił się jakiś błąd - zauważyłem, że gdy wyjmę wszystko z ekwipunku, a potem przeczekam (lub prześpię) do wyczerpania zaklęcia, to mimo całkowitej golizny mam zajęte 99 udźwigu. Spotkaliście się z czymś takim? Czy za pomocą konsoli można zmienić udźwig bieżący? Jeśli tak, to jak? A może są inne sposoby?
Odpowiedz
Spróbuj może rzucić jakikolwiek czar lub wypić miksturę zwiększającą udźwig i potem się przespać do czasu minięcia efektu. Jeśli w wyniku buga efekt kapliczki jest przez grę źle interpretowany, to znieś go innym efektem, który minie Tak mi na szybko przyszło do głowy.
Odpowiedz
Nie działa. Poza tym, co dziwne, po wypiciu mikstury albo rzuceniu zaklęcia, w premiach na dole po prawej wyświetla mi tylko "Lekkość" bez ilości punktów i źródła (np. "Klasyczna mikstura lekkości").
Odpowiedz
No to przyznam, że nie wiem. A próbowałeś jakiegoś totalnego "dispella"? U jakiegoś kapłana? W ołtarzu? Kapliczce? Oczyszczenie, antymagia... sam nie wiem...
Odpowiedz
Trochę odgrzanie tematu, ale odpowiedź na problem jest. Po wyrzuceniu wszystkiego, mimo że powinniśmy mieć 0 ciężaru mam np. 90 to piszemy 'Player->removeitem "food_kwama_egg_01" 90' i już. Po prostu konsolą zabieramy coś o podanej wartości czego nie mamy.Problem występuje również po wyłączeniu moda, a w ekwipunku mamy coś z niego.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Problem z udźwigiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...