Krasnoludy

Co sądzicie o krasnoludach ??? Są to dobzi wojownicy , mają mnóstwo fajnych zdolności , kochają złoto i kamienie szlachetne no i odznaka dobrze zadbanego krasnoluda to jego dobrze utrzymana broda
Odpowiedz
Noo krasnoludy to moja ulubiona rasa. Potężni wojownicy (walczą toporami ). Te ich brody też fajnie wyglądają
Odpowiedz
Jak dla mnie nieco za mało inteligentni, ale fajni Dobrzy wojowie, kupcy i górnicy
No i mają duzo złota ;-)
Odpowiedz
cytat z sesji - in memoriam
''nie dość że wasza rasa to pedały nie dość że kurduple to jeszcze idioci'' - to zdanie idealnie odwzorowywuje mój stosunek do ''brodatych''
Odpowiedz
bueheeh
To jaką ty rasę lubisz, co?
Odpowiedz
no tak.. do krasnali nic nie mam poki walcza i nie wlaza mi w droge... poza tym zabawnie bywa jak sie "niechcacy " podpali krasnalowi brode.. oj,jak fajnie sie wtedy wkurzaja ( tylko ze moze to grozic utrata jakies waznej zywotnej czesci organizmu :mrgreen: )... a tak poza tym zawsze mnie zastanawialo na czym polega "delikatne sprawdzenie czy osobnik ktorego mamy pszed soba jest tej samej plci,czy pszeciwnej"... :mrgreen:
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
eeeee spoko...
Kobiety mają bardziej misternie zaplecione warkoczyki :mrgreen:
A przynajmniej u mojego MG
Odpowiedz
Taaa krasnoludzkie kobiety- temat kopalnia. :mrgreen: Ale w porównaniu do elfek, nie są wcale gorsze- wieksze piersi i pełniejsze kobiece kształty- no cóż coś wsam raz dla amatorów "pulchnych" :mrgreen"
Odrzuć kajdany społecznych wymogów, Poczuj wolno¶ć, zabijaj wrogów
Twej duszy, co tak długo więziona, Pragnie być nareszcie uwolniona
Niech Twe ciało z letargu obudzi się, Zmysły otępiałe znów mog± wyostrzyć się
Wróć do swej prawdziwej, dzikiej natury, Zawyj do księżyca, zerwij wi±ż±ce Cię sznury.
Odpowiedz
"Mamy wojowników oni mają zabójców troli, my mamy magów oni mają krasnoludzkich mędrców nie mal we wszystkim są lepsi" to zdanie odwzorowywuje potege krasnoludów, a co do ich inteligencji to pomyślcie zanim napiszecie ze są głupie , w koncu to krasnoludzcy inzynierowie są najlepsi, oraz wynalazccy, niech nikt nie pisze ze nie mają talentów artystycznych bo w koncu wykówają przpeikne zbroje oraz broń.Są najlepszymi wojownikami, nie to co te irytujące elfy co siedzą w swoich dziuplach w lesie i nic nie robią :evil: .jednym słowem krasnoludy rządzą :twisted:
Odpowiedz
No nie wiem... Moze to, że elfy uprawiają sztukę, a krasnoludy ZDOBIĄ oręż i zbroje. Elfy malują, krasnoludy kują
Ja osobiście lubie krasnoludy, choć mam małe zastrzeżenia co do ich inteligencji... w końcu ponad 80% nie umie czytać...
A krasnoludy są dobre w walce. Może nie najlepsze, ale i tak wyprzedzają nieco elfy... Nieco, bo elfy władają włóczniami. A topór jest krótszy od włóczni
Odpowiedz
Z kąd ty bierzesz to iż krasnoludy nie umieją czytać i to aż 80% :shock: wiadomo iz w swoimi rodzimym jezyku umieją pisać i czytać prawie wszyscy(nikt nie jest doskonały), ale 80% to moze ludzie lecz nie krasnoludy.Jak wiadomo to 10% procent osób umie czytac i pisac w ich jezyku.a we wspólnych jezykach umieją pisać i czytać bo powiedz mi do zawodów przez nie wykonywanych jest potrzebna takowa umiejętność..Więc jakim cudem tylko 20% krasnoludów umie czytać?? to jest nie realne.A co do walki to nie uwzgledniles jednej rzeczy to krasnoludy notorycznie walczą w przeciwienistwie do elfów :twisted: a to daje naprawde duż przewagę.........
Odpowiedz
To kto ile walczy zależy od systemu. W jednych krasnoludy są ciągle atakowane, w innych elfy, a w jeszcze innych atakuja siebie nawzajem i to tak, że żadna strona nie zdobywa przewagi. Lubię krasnoludy, ale wolę grac elfem lub człowiekiem.
Osobiscie wolę łuk i magię od krutkich nużek i toporka. Ale muszę przyznać, że kurduple potrafia być artstyczne z tymi swoimi podziemnymi miastami i wyrobami kowalskimi.
Odpowiedz
No, wreszcie coś porządnego...
No, to jest oczywiście system ważny. D&D inaczej, Warhammer inaczej, reszta też
Ale jednak wole elfy
Odpowiedz
fin..zaznacz ktore,bo cie zacne podejrzewavc o dendrofilstwo.. tesz szanuje ozdoby trawnikowe za to co potrafia zrobic z metalem i za kunszt wladania toporem ale tak jak zgubek:wole magie a do tego mala,poreczna,czesto zatruta ( no tak..tak jak to u mrocznych i drowow bywa) bron typowa dla assasynow/skrytobojcow/zaboujcow (zwal jak zwal ja preferuje pierwsza nazwe)
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
eeeee i znów to samo.....krasnale pedałami.??? gówno pradwa , co za bzdury.........no może lubią grupowy (7 na jedną Śnieżke hehe) nie wiem kto z takiego czegoś pięknego jak fantasy robi bagno......i elfy też........tak??? bez przesady
Odpowiedz
Krasnoludy to moja jedna z bardziej ulubionych ras. Najbardziej podoba mi się Gimli z LOTR. KRasnal według mnie powinniem być cholerenie wojowniczy, używający topora, który jest większy od niego samego, żyją w kopalaniach i ogólnie pod ziemią, nie lubią elfów (przykład Gilmiego) no i kochają złoto i bogactwo
Odpowiedz
Taak.... Głównie za złoto je lubie
No i za topory.
I za siłe... ach, te ich wyważanie drzwi
Odpowiedz
] no tak.. opancerzone ozdoby trawnikowe RUUULEZ ( do otwierania drzwi i sprawdzania czy pszypadkiem w tym korytarzu nie ma pulapki ) :mrgreen:a tak btw pszecie pisze ze do krasnali nic nie mam...
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
← Ogólnie

Krasnoludy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...