[NWN2] problem z wejściem do Dzielnicy Handlowej

Gram w podstawową kampanię NwN2 z zainstalowanym dodatkiem: "Maska Zdrajcy" i kiedy bez żadnych błędów doszedłem do Neverwinter to nie mogę dostać się dalej - do dzielnicy handlowej. Wszędzie mogę podróżować np. do Fortu Locke, czy do Highcliff ale kiedy staram się dostać do wcześniej wymienionej lokacji to po wczytaniu 13 obszarów w menu wczytywania, zaczyna się "wczytywanie modułu" no i wtedy wywala mnie na pulpit i wyskakuje raport o błędach. Po paru próbach i restarcie kompa zaktualizowałem wersję do 1.10, wcześniej miałem podstawową wersję - 1.0 ale nic nie pomogło. Próbowałem też dostać się do dzielnicy handlowej z paru innych miejsc, nie tylko z Doków Neverwinter.

Kiedyś grałem w podstawkę bez zainstalowanej Maski Zdrajcy i nie jestem pewny ale chyba jeszcze w momencie kiedy wybrałem się do dzielnicy handlowej ciągle grałem bez dodatku. W każdym razie wtedy bez problemu mogłem tam podróżować.

Nie będę opisywał jaki mam komputer bo mam dokładnie taki sam od kiedy grałem pierwszy raz i opisanego błędu nie było. Powiem tylko, że mam XP proffesional SP 2.

Gdzieś wyczytałem, że problem może tkiwć w plikach gry...

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki, pozdrawiam.
Odpowiedz
Sprawdź w katalogu saves, czy masz 13 plików ros., jeżeli nie to musisz skopiować brakujący plik z wcześniejszego zapisu.
Jeżeli masz wszystkie 13, to zostaje poprosić jakiegoś gracza, który jest właśnie w II akcie, żeby przesłał ci jedną nagrywkę, wtedy skopiujesz plik z lokacją dzielnicy i wszystko powinno działać. Oczywiście przed wszystkim zrób kopię zapasową.
Odpowiedz
W każdym savie mam po 13 plików ROS.

Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem, ktoś ma mi przesłać katalog z savem z 2 aktu lub późniejszych (nie wiem ile w nwn2 jest aktów) i z tego katalogu mam przekopiować plik z lokacją dzielnicy handlowej, bodajże "marchant quarter", do swojego folderu z savem?
Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem, że jak skopiuje ten plik do siebie, to będę miał ukończone wszystkie questy które on skończył i zainicjowane przez niego wszystkie zmiany w fabule gry mającej związek z Dzielnicą Handlową?
Odpowiedz
Dla innych graczy wyjaśniam: tak jak pisał Lionel - wszystko pięknie działa.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

problem z wejściem do Dzielnicy Handlowej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...