Admin&Mod Log

Przeniosłem post użytkowniczka Shasfana z Dodaj dymka! do Zdjęcia forumowiczów w Off-topic=>Użytkownicy. Powód - złe umieszczenie.

[Dodano po 5 godzinach]

Temat Rekrutacja do Hogwartu z RPGi przeglądarkowe i tekstowe usunięty. Powód: łamanie regulaminu forum.

[Dodano po 5 dniach]

Usunąłem post użytkownia Fodro z tematu Duriel. OT.

[Dodano po 3 dniach]

Kasacja tematu Plan Materialny - PBF Forgotten Realms z RPGi przeglądarkowe i tekstowe. Łamanie regulaminu forum.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta "Arienis" w temacie "Karczma"

Krócej się już chyba nie dało. Chociaż nie, dało.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Usunąłem temat "Plan Materialny - PBF Forgotten Realms" z działu "RPGi przeglądarkowe i tekstowe" - w imię przestrzegania regulaminu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja tematu pomocy w dziale Gothic II: Noc Kruka. Regulamin się kłaaania.
Odpowiedz
W temacie Ati usunąłem post Kresselacka. OT. Kwestię rang na forum załatwiaj z osobą na forum za nie odpowiedzialną (Tokar).

[Dodano po dobie]

W temacie [Ranga] Legislator, 136 w Pozwoleniach w Fae usunąłem post użytkownika Redhorn Steelaxe. Post miałki, swoje "tak" uzasadniamy.

[Dodano po 3 godzinach]

Ten sam los podzielił post użytkownika Usta ze złota w ramach tematu Do okienek mały bonusik. Takie sprawy zgłasza się poprzez opcję "REPORT". Sam temat przeniosłem do faeruńskich sugestii odrzuconych.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunąłem posta Fodro z tematu "Który Ród Najlepszy?" w dziale Morrowind. OT.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Post Randala Vassira z tematu Zbalansowanie fabularne?, Czyli nie do końca skarga... został usunięty. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Temat "Imię" z działu Skarg i Zażaleń z Fae został zamknięty. Rozmył się i czeka na decyzję władzy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja posta Al-Mahdiego z tematu 'Zbalansowanie fabularne?, Czyli nie do końca skarga...'
Spam.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat Zbalansowanie fabularne? przenoszę z Rozpraw, skarg i zażaleń do SiP Fae. Ostrzeżenie dla Al-Mahdiego za brak korzystania z opcji "Raportuj" i spam w związku z "prośbą" o przeniesienie tematu.

[Dodano po 4 dniach]

W temacie o grze Batman: Arkham Asylum wydzieliłem do nowego tematu post Favara. Arkham prosił o pomoc, założyłem osobny temat ogólny z opiniami o tej grze. Edycja nazwy tematu Arkhama.

[Dodano po 14 dniach]

Edycja nazwy tematu z "Problem z misją" na "Problem z pasem Khelgara" w Neverwinter Nights > Gniew Zehira & Wrota Zachodu. Powód - tamta nazwa była zbyt ogólna.

[Dodano po 4 dniach]

Zamykam temat Problemy z końcówką gry w dziale P:T. Powód - odpowiedzi uzyskane, temat zaczął odbiegać od początkowego.

[Dodano po 18 dniach]

Usunąłem kilka wpisów w SB. Niektórzy wciąż nie rozumieją jego działania.

[Dodano po 2 dniach]

Kasacja posta użytkownika Sabatini, czyli Garta, z tematu FALKON 2009 [13 - 15 listopada, Lublin]. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
20% dla użytkownika Fodro za prośbę o cracka. Dodatkowo kasacja tematu Gothic 3 Crack pl 1.8.
Odpowiedz
Usunąłem temat "Geneza waszych nicków ..." z działu Użytkownicy. Takowy już istnieje.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ogromne porządki w subforum Gothic 3. Głównie kasowanie postów niejakiego Drak013, któremu wróżę same dobre oceny z języka polskiego.
Odpowiedz
Usunąłem 2 posty z tematu Lineage II oraz "Hellbound". Łamanie regulaminu + post-upomnienie Dany'ego.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunąłem posta gościa z tematu "Heroes 6". Nie tolerujemy takiego słownictwa.

[Dodano po godzinie]

10% za spam dla pana DraK013. Opanuj się, kochany.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Oczyściłem forum Dragon Age ze spamu Drak013.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Podnoszę o 1 poziom ostrzeżenia dla użytkownika Enemir Orme za uporczywe i celowe łamanie regulaminu odnośnie SB. Cytując ostatni wpis: "dum dum DUUUUM oh god oh man oh god oh man ". Ów wpis kasuję.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ban dla użytkownika Sabatini = Gartris.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Usuwanie tematu : Tibia -> [Tibia] IPchanger 7.1 do 8.52

Łamanie regulaminu forum.

[Dodano po 2 dniach]

Kasacja posta Yukari z tematu '[rasa+nazwisko] Drow Falric Marwyn (2252)'- OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...