[Neuroshima] Jak zniszczyć Molocha?

No tu właśnie cały problem, ze drań zabezpiecza. Było napisane w którymś z dodatków. A te, co idą samopas to np. Łowcy, czyli prymitywy. A do bitwy idą ciekawe sztuki.

Dla pewności budziki też przyda się rozwalić

Zabójca maszyn na pełnym etacie

Odpowiedz
Rang nie wiem jak z tym mesmerem jest, ale piszesz że to maszyna jest. Nie wiem co masz tutaj na myśli,a le mnie wydaje się że moloch ma specjalne placówki techniczne do czytania mózgów i tam zabiera się za to bardzo pieczołowicie.
Odpowiedz
Zgodnie z podręcznikami, ten proces ogólnie jest niedoskonały. Nie tylko dlatego, że zajmuje się nim jakiś laptop. Pełnowymiarowy blaszak też sobie nie radzi. To chyba efekt wysokiej samooceny autorów "jesteśmy ludźmi, nas nikt nie zrozumie".
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
I chyba tym pięknym akcentem nic więcej już nie dodamy do tego jak zniszczyć cholerną maszynę. Co się dało omówiliśmy, te bardziej fantastyczne i realne możliwości i zostało nam tylko na czekanie co tam autorzy wymyślą
Odpowiedz
← Ogólnie

Jak zniszczyć Molocha? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...