SGUni - nowa gra webowa!

Od pewnego czasu powstaje gra web'owa pt. SGUni, http://www.sguni.pl. Gra osadzona jest w świecie przyszłości w połączeniu ze światem StarGate.
Zakładając konto, gracz staje się przywódcą planety, na której buduje kopalnie, wydobywa surowce, rozwija technologię, flotę, obronę naziemną. (W grze jest dostępnych ponad 30 jednostek okrętów wojennych m.in. myśliwce, krążowniki, pancerniki, okręty liniowe, transportowce oraz wiele innych. Celem gry jest stworzenie najsilniejszego imperium, które będzie dominować w całej galaktyce. Można kolonizować planety, które posiadają unikalne złoże "naquadah", które pozwala na dalszy rozwój technologi, oraz budowę lepszych okrętów wojennych jak super pancerniki.
W grze spotkacie takie elementy jak Gwiezdne Wrota służące do przenoszenia surowców oraz piechoty między koloniami. Drony jako najpotężniejsze urządzenie systemu obrony planetarnej oraz wiele ciekawostek. Gracze w SGUni mogą atakować planety przeciwnika za pomocą floty, dokonywać inwazji jednostkami naziemnymi (piechota, czołgi, machiny kroczące) na planetę wroga w celu przejęcia planety. Zaawansowani gracze mogą bombardować przeciwnika rakietami międzyplanetarnymi, tworzyć sojusze, zrzeszać się w gildie. Każdy gracz może stać się system lordem i władać galaktyką, jak w filmie SG! Można toczyć wojny o każdy system w galaktyce i przejmować zwierzchnictwo nad systemami przeciwnika, następnie pobierać haracz od wasali z danego systemu. Można by tak wymieniać w kółko możliwości tej gry, jednak najlepiej będzie jak sam wejdziesz i zobaczysz jak gra wygląda w dziale galerii, lub nie rejestrując się można wejść na konto testowe. Polecam
Odpowiedz
Link nie działa, to raz. A po drugie, śmierdzi mi to Ogame'em.
Odpowiedz
Link już działa, grę zobaczyłem, ale grać zamiaru nie mam, na pierwszy rzut oka przeróbka ogame, tego typu gry większości już dawno się przejadły.

Odpowiedz
beznadziejna graa....

totalna kopia ogame

nie wiem co to za koles ten sherkan, ale generalnie nei polecam. masakra jakas....
wypierdalac z takimi gierkami!!!!

aha i kolo sam sobie pozytywne komety pisze do gier :]
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

SGUni - nowa gra webowa! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...