Star Trek Online – cztery nowe screeny

Szczerze mówiąc o Star Trek Online wiem naprawdę niewiele, więc nadal się zastanawiam jak rozwiążą jedną kwestię. Mianowicie - założenia Star Treka, jak i z resztą całej Zjednoczonej Federacji Planet to pokojowa koegzystencja i eksploracja kosmosu, rozwiązywanie dylematów moralno-społecznych oraz przede wszystkim dyplomacja. Każdy kapitan zawsze trzydzieści razy się zastanawia zanim zaatakuje jakąkolwiek formę życia czy inteligentną rasę. Już nie mówiąc o ryzyku złamania Pierwszej Dyrektywy (ingerencji w sprawy innych ras niezrzeszonych).

Tymczasem MMO to zazwyczaj zabijanie przeróżnej maści monstrów dla doświadczenia, szczątkowa fabuła i szlachtowanie wszelakiego tałatajstwa dla przedmiotów, czyli kompletna odwrotność idei Star Treka.

No, bo jeżeli to ma być ciągła dezintegracja Klingonów za pomocą Fazera, to dziękuje - postoje.

Same screeny fajne, aczkolwiek jak to ze obrazkami - nie wiadomo czy tak prezentuje się realnie grafika czy ktoś użył umiejętnie Photoshopa.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia czw, 17 wrz 2009 - 18:24 napisał

Tymczasem MMO to zazwyczaj zabijanie przeróżnej maści monstrów dla doświadczenia, szczątkowa fabuła i szlachtowanie wszelakiego tałatajstwa dla przedmiotów, czyli kompletna odwrotność idei Star Treka.


I właśnie dlatego nie zagrałem dotąd w MMO (mimo szczerych chęci) Ilekroć pytałem kolegów "O co chodzi w WoW", nie potrafili sklecić zdania
Odpowiedz
← Nowości

Star Trek Online – cztery nowe screeny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...