[TESIII] Twierdza Hlaalu

No więc problem przedstawia się następująco:

Buduję sobie twierdzę Hlaalu, mam już 2 poziom i tytuł Arcymistrza (wykonałem wszystkie zadania a kolesia na plantacji nie zabiłem tylko przekonałem do siebie). I teraz klops, bo Driler mi mówi że mam się zatroszczyć o jakichś bandytów.

Cytat

Ród Hlaalu darzy cię wielkim szacunkiem, Pietras, i gotów jestem przekazać w twoje ręce odpowiednio okazałą twierdzę. Jednak zanim ktokolwiek zechce się do niej wprowadzić musisz znaleźć jakiś sposób by ją ochronić przed bandytami.

Nie odblokowują się żadne nowe tematy, babka w Gildii Wojowników nie ma mi nic sensownego do powiedzenia a tego wojownika (czytałem opis), Fjargorna czy jak mu tam, nigdzie nie ma i nie wiem jak go zwerbować. Do kopalni też nie przyszli górnicy, koleś w Gnisis twierdzi, że będzie tam jak tylko zbierze górników. Przeczekałem lekko z rok w świecie gry i takiego, nikt nie przyszedł.

Rozmawiałem chyba ze wszystkimi którzy mogliby pchnąć budowę twierdzy do przodu i nadal nic. Nie mogę rozpocząć ostatniego questa z twierdzą. Jak ktoś ma jakieś rozwiązanie (tudzież kody journala, bo UESP nie działa chwilowo) to byłbym wdzięczny za pomoc, bo bardzo zależy mi na budowie tej twierdzy. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Musisz odnaleśc jaskinię w której ukrywają się bandyci i ich wyeliminowac. załącze screena z poradnika który miałem na płycie z grą.

Bez_tytułu.jpg


Mam nadzieję że sie przyda.
Pozdro

PS. Kilka razy próbowałem robi ten quest ale tylko raz mi się udało, i tylko dzięki poradnikowi.
Choć ta twierdza wygląda jak twierdza wolę wieżę Telvanni. Ma mały minus -> jest daleko od miasta ze środkiem transportu.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Twierdza Hlaalu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...