Time Edge

Dla sceptyków, którzy zaczną oskarżać o reklamę.

Cytat

# Reklamowanie for i serwisów związanych z rpg/crpg/fantasy/sf jest dopuszczalne jedynie za zgodą administratorów.

1. Użytkownik chcący zareklamować serwis zobowiązany jest zamieścić w poście adnotację, że uzyskał pozwolenie od administratora (oraz podać jego nick).
2. Serwisy o pozostałej tematyce (nie naruszające postanowień punktu 4.) można reklamować bez pozwolenia.


Owa gra nie jest ani forum, ani serwisem, ani portalem, więc nie kwalifikuje się do powyższej zasady.

A teraz powiem wam kilka słów o grze Time Edge, mam nadzieję że temat stanie się ciekawy i interesujący




Grałem w odległych czasach w wiele gier tekstowych, dostępnych na rynku, doprawdy w najróżniejsze, począwszy od mało znanych projektów domowych, poprzez bardziej znane gry pokładu Ikariam, aż po chyba najsłynniejszą tekstową grę MMo – Ogame, który wpisał się już w historię “ludzkości”. Czy śmiem twierdzić, że Time Edge jest w stanie pokonać lidera gier tekstowych – Ogame? Sądzę, że raczej jej nie pokona... siła “fanatyczości” graczy Ogame jest zbyt wielka, jednak śmiem twierdzić, że Time Edge jest bezapelacyjnie grą znacznie lepszą niż wiele Wam znanych gier, w które do tej pory graliście. Co różni więc Time Edge od innych typowo strategicznych tekstowych gier MMo? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta – stopień złożoności oraz różnorodność dróg rozwoju. Muszę przyznać, że jest to jedyna gra tekstowa, która wpłynęła na mnie tak, że oglądając jej możliwości, otworzyłem gębę ze zdziwienia...




  • Jedna z nielicznych całkowicie polskich gier mogących konkurować z zachodnimi produkcjami
  • Rozłożenie graczy podobne do Ikariam - gracze podzieleni na mapie, składającej się z różnorodnych terenów.
  • Złożoność bitew (podział armii na atakujące, wspierające), różne rodzaje jednostek, w TE nie chodzi o wysyłanie byle czego w dużej ilości, musimy dobierać odpowiednie jednostki do odpowiednich posunięć - wysłanie nawet 20 najlepszych jednostek może okazać się ogromną klęską, gdy przeciwnik odpowiednio dobierze obronę
  • Różnorodność terenu - niemal każde pole w grze posiada różnorodne możliwości wydobycia surowców. To jaki teren wybierzemy pod budowę kolejnego miasta decyduje o naszej ekonomii - czy wydobywczej, czy typowo "podbojowej".
  • A co do surowców... co powiecie na to, że jest ich na oko 30? A zarazem taka ilość nie przytłacza... Ho, ho, ho...
  • Podział na ery - rozwijasz swoje imperium od czasów prehistorii do czasów przyszłości i podboju kosmosu!
  • Zero nudy przez całe miesiące gry
  • Rozwijanie bohaterów, ich umiejętności, atrybutów, mają wpływ na podległe im jednostki
  • Drzewka technologii i rozwoju wpływające na Twoje wojska
  • Przedmioty, czary, runy i zwoje!
Na koniec parę screenów drogie Panie i Panowie.







Zapraszam, wszelkie pytania można kierować na moje GG - 3657211.
Odpowiedz
Powiem tylko tyle: 1 i 3 screen się nie ładują.

A tak BTW, czary i runy w wysoko rozwiniętej technicznie cywilizacji? Fajnie...

Dół:

Nie wiem, co zrobiłeś, ale wciąż mi się nie ładują, a jak pogmeram przy adresie, żeby wyglądał na prawidłowy, to wyskakuje błąd 404. Niby pierdółka, ale wkurza.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia pią, 04 wrz 2009 - 00:10 napisał

Powiem tylko tyle: 1 i 3 screen się nie ładują.

A tak BTW, czary i runy w wysoko rozwiniętej technicznie cywilizacji? Fajnie...


Zaorane To są raczej określenia czarów, bo to po prostu bonusy do przedmiotów, które "rzucają się" podczas walki, więc można to uznać w odległych erach za okrzyki bojowe lub strategiczne podejście Jeżeli grałeś kiedyś w Empire Earth, to wiesz o co chodzi
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Time Edge - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...