[WFRP] Dodatki ...

[i]Wiadomo - Wydadzą pełno dodatków , żeby zarobić.. Ale czy wszystkie są potrzebne ? Które wydają wam się niezbedne do gry ...?
Odpowiedz
[i] ja uznaje za pszydatny i praktysznie niezbedny( do kazdego systemu)bestiariusz ( zwlaszzca,ze czasem moze mi odbic i zdecyduje sie na prowadzenie).. bez reszty moge sie obyc (albo skserowac od bardziej nawiedzonych znajomkow,to co wydaje mi sie pszydatne)...
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
A ja z reguły korzystam TYLKO z bestiariusza... No i moje sesje wtedy trzymają się kupy... A mapy mam własne
Odpowiedz
ja jak prowadze to zazwyczaj kozystam z dodatków pod p-osatcią"Księgi wiedzy tajemnej" i "Labiryntu"(czesci 6 i bodajze 8) nie wymienie bestariusza bo dla mnie to jest oczywista sprawa :lol: ale te 3 ksiązeczki polecam kupic
Odpowiedz
[i]mhyhyhyhyhy fin.. to widze,ze zarowno na temat jedynej i slusznej rasy, ekwipunku jak i podrecznikow mamy praktysznie identyczne podejscie.. no i ten wyglad.. cos my za bardzo podobni.. :mrgreen: :D 2 takich wariatow(bo zakladam,ze jednak z charakteru jestes podobny,gdyz zbyt wiele jak na razie nas laczy) to moze byc ..hmm... pszeje**ne...za duzo jak na jedne biedne i na razie male forum .. :mrgreen: :D:D:D
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
Ja JESTEMDOSŁOWNIE POJ**ANY!!!!! I o to chodzi ;):(:)
Po koloniach zawsze taki jestem, normalnie a jak to są jeszcze kolonie sesyjne... świruje na maxa.

A Bestiariusz to tak naprawde JEDYNA książka którą opłaca się kupić. Reszta jest zbędna... jak to qmpel powiedział:
"Nie wiem po co mu te jego mapy - teraz ma byc drzewko, kamyczek, kałuża czy strumyczek? I tak w końcu odpadnie mi głowa..."
Odpowiedz
[i] ja tam jestem za tym zeby samemu pszysiasc i nakreslic mape taka,jaka rysuje mi sie w glowie..a ze nie zawsze jest ona dokladnie zgodna ze schematem pszygody?? i co z tego? zasady sa po to by je lamac.. im wiecej wlasnej inwencji,tym sesja ciekawsza i mniej schematyczna
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
No, ja swoje tworze na kompie, mam juz sporą galerię... Nie są piękne graficznie, ale to nie o to chodzi, no nie? Służa tylko i WYŁĄZNIE jako wsparcie Mistrzowi Gry i maja zaznaczać główne maista, rzeki, góry, lasy - a nie kamyczki, kępki traw czy królicze norka z krwiożerczymi i słodkimi króliczkami. Bo takie elementy można dać wszędzie.
Odpowiedz
ja zazewyczja kozystam z map wlasnego projektu:D:D i jestem z nich dumny bo tylko ja umiem jej odczytać
Odpowiedz
[i] yyyyyyyy....fin cos za wiele nam sie robi tych wspolnych punktow:/ to nie jest zdrowe dla drowiej psycjhiki,taka zgodnosc :mrgreen:
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
Wracając do tematu - do WHRP najlepsze i najwazniejsze sa: Ksiega wiedzy tajemnej, Potępieniec, reszta do scenarusz i można się bez nich obyć....Coś wiem na ten temat od 10 lat scieram buty na szkalach po Starym Świecie
Odpowiedz
Zapomniałeś o Liczmistrzu który jest też jednym z lepszych, bo kampania wewnętrzny wróg jest ... bez komentzrzy, podobno kamienie zagłady lepsze ale nie mam i nie czytałem.
Odpowiedz
Dobra LIczmistrza też, bo ma klimat.....a wewnętrzny wróg jest do kitu:D:D
Odpowiedz
Nie kumam czemu akurat bestiariusz, owszem mozna przejrzeć i sprawdzić co specjalnego kryje się w mrokachw nowo poznawanym świecie, ale i tak branie z tamtąd statystyk nie uważam za rozsądny pomysł. Dla przykładu Krasnolud zaboca gigantów z umiejętnościa bardzo silny ma siły 8, a podręcznikowy smok ma 7. Czy ktoś mi moze to wytłumaczyć??
Odpowiedz
Pewnie, to bzdura to bzdura jest myślę że ten podręcznikowy smok to bardzo mały i przestraszony smoczek jest. Przydało by się opracować mechanikę dla potworów większych niż 10 i 100, a smok może zawsze na tobie usiąść
Odpowiedz
A wtedy ratuje cię tylko jedna rzecz. Hełm z rogami . A tak na poważnie to serio pytam czemu akurat bestiariusz?
Odpowiedz
Rzadko kiedy korzystam z różnych dodatków,jak coś potrzeba to sam/z graczami wymyślam.Bo dodatki sięgam tylko by czerpać pomysły
Odpowiedz
← Ogólnie

Dodatki ... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...