[GII:NK] Ognisty Szpon Beliara

Mam dla was pewną ciekawostkę (nie wiem czy ją znacie ale jak tak to nie obrażajcie mnie). wpiszcie "b marvin b" włączcie konsole i wpisujcie: "insert aya_testmodell" i wciśnijcie enter. Pojawi wam się babka która ma ognisty Szpon Beliara (ta babka za niewielką opłatą nawet zechce wam zawsze pomagać ;D). Po zabiciu tej babki otrzymujemy broń dwuręczną: obrażenia:130(lepiej niż oryginały) i wypasistym wyglądzie!!!!
Odpowiedz
Na kodach to akurat wszystkie chwyty dozwolone. Szczerze powiem, że nie lubię grać na kodach zwłaszcza w Gothic 2 noc kruka.
Odpowiedz
To napisz. Akurat tego nie uważam za żadne kody, a kto nie chce, nie musi go włączać.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nom to jest akurat bardzo łatwe bo na YT erol czy tam ezi wytłumaczyli jak zrobić efekty na broniach , zbrojach itp


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
Ja akurat zajmuję się filmami dlatego kody są potrzebne.Ten szpon który ma Aya to autorzy chcieli aby to była najpotężniejsza broń w grze ale odpuścili sobie .
Odpowiedz
← Gothic

Ognisty Szpon Beliara - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...